موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/100225 :کد

0

سه دستاورد نیروی زمینی ارتش عملیاتی شد

  دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۹
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -سه دستاورد نیروی زمینی ارتش عملیاتی شد

به مناسبت گرامیداشت سالروز شکستن حصر آبادان و با حضور امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش سه دستاورد این نیرو عملیاتی شد.

 

به مناسبت گرامیداشت سالروز شکستن حصر آبادان و با حضور امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش سه دستاورد این نیرو عملیاتی شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، این مراسم که پس از برگزاری صبحگاه مشترک یگان های نمونه ارتش در مرکز آموزش شهید امانی برگزار شد ، دستاوردهای ارتش با نام های ربات مسلح بدون سرنشین نذیر ، بلدوزر کنترل از راه دور و سامانه دود چند پارامتری ستار عملیاتی شد.بر همین اساس ربات مسلح بدون سرنشین نذیر با قابلیت کنترل از راه دور، برنامه ریزی جهت انجام ماموریت های شناسایی و رزمی ، قابلیت نصب صدا و موشک پدافند هوایی با شعاع عملیاتی سطح کنترل تا دو کیلومتر را دارد.

 

ایرنا نوشت:  بلدوزر کنترل از راه دور با طراحی و بهینه شده توسط کارکنان گروه 433 مهندسی رزمی شمال غرب نزاجا و کنترل تا شعاع یک و نیم کیلومتر قابلیت هایی از جمله پاکسازی میادین مین را دارد.در ادامه این آیین همچنین سامانه دود چندپارامتری ستار ، توانایی مختل کردن سامانه های لیزری و پوشش بصری و نیز مختل کردن دوربین های حرارتی و بکارگیری در ابعاد مختلف عملیاتی را دارد.در این مراسم جمعی از فرماندهان ارتش نیروی زمینی ، پیشکسوتان و خانواده های شهدا حضور داشتند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :