موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/100227 :کد

0

اگر جنگ نیابتی علیه ما شکل بگیرد پاسخی کوبنده خواهیم داد

  دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -اگر جنگ نیابتی علیه ما شکل بگیرد پاسخی کوبنده خواهیم داد

در جنگ‌های نیابتی اگر تهدیدی صورت بگیرد هم مهاجمین و هم کشوری که از آنها حمایت میکنند پاسخی سخت دریافت خواهند کرد چرا که ما با هیچ کشوری تعارف نداریم.

 در جنگ‌های نیابتی اگر تهدیدی صورت بگیرد هم مهاجمین و هم کشوری که از آنها حمایت میکنند پاسخی سخت دریافت خواهند کرد چرا که ما با هیچ کشوری تعارف نداریم.

 


به گزارش تحلیل ایران، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: روزهای آغازین جنگ وضعیت کشور یسیار ملتهب بود و عمده یگانهای ارتش درگیر ضدانقلاب در کردستان بودند؛ برخی می‌گویند در ابتدای جنگ ارتش غافلگیر شد، این سخن، سخن نادرست و غلطی است و در گزارش های ارتش امده بود که عراق در حال انجام عملیات های نظامی است. اگر ارتش آماده نبود در همان ابتدا چگونه مرزهای کشور پر از یگان های ارتش شداگر ارتش آماده نبود چگونه نیروی هوایی ارتش ١٤ فروند را اماده پرواز به سمت عراق کرد؟ نیروی دریایی ارتش چنان درسی به عراق داد که ارتش عراق جرات حمله از دریا را به خود نداد؛ امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با اعتماد به نفس در برابر هر تهدیدی می‌ایستند.

 

تسنیم نوشت: پوردستان با بیان اینکه، "دست قدرت نیروهای مسلح تا هزاران کیلومتر دورتر میتواند هر دشمنی را سر جای خودش بنشاند"، تصریح کرد: در جنگ‌های نیابتی اگر تهدیدی صورت بگیرد هم مهاجمین و هم کشوری که از آنها حمایت میکنند پاسخی سخت دریافت خواهند کرد چرا که ما با هیچ کشوری تعارف نداریم.فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه "دکترین ما دفاعی و مبتنی بر بازدارندگی است"، گفت:. هیچ توقفی در راه ارتقای توان دفاعی و نظامی خود نمی‌پذیریم؛ متجاوزین بدانند اگر ضربه ای وارد کنند ضربه های سختی دریافت خواهند کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :