موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سرشماری

a/100249 :کد

0

ارائه دقیق اطلاعات توسط مردم به معنای مشارکت در حل مشکلات

  دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -ارائه دقیق اطلاعات توسط مردم به معنای مشارکت در حل مشکلات

فرماندار شهرستان بهارستان گفت : ارائه و ثبت دقیق اطلاعات توسط مردم در سرشماری نفوس و مسکن ، به معنای مشارکت آنان در برنامه ریزی برای حل مشکلات کشور است .

 فرماندار شهرستان بهارستان گفت : ارائه و ثبت دقیق اطلاعات توسط مردم در سرشماری نفوس و مسکن ، به معنای مشارکت آنان در برنامه ریزی برای حل مشکلات کشور است .

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری برنا، بیژن سلیمان پور  با اشاره به آغاز اجرای هشتمین سرشماری عمومی نفوس مسکن اظهارداشت : هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت دو مرحله اینترنتی از 3 مهر تا 24 مهر و خانه به خانه از 25 مهر تا 25 آبان انجام خواهد شد که ثبت نام اولیه از طریق اینترنت بوده و در مرحله بعد توسط ماموران سرشماری به اجرا خواهد رسید.

وی افزود : اگر خانواده ای در سامانه اینترنتی اطلاعات خود را ثبت کرده باشد ، می تواند کد رهگیری را در اختیار ماموران بگذارد و نیازی به ارائه مجدد اطلاعات نیست.

سلیمان پور با بیان اینکه هرچه مشارکت اینترنتی در سرشماری  بیشتر باشد ، هزینه های اجرای این طرح کمتر خواهد بود ادامه داد : سرشماری ، پایه و اساس برنامه ریزی برای توسعه کشور و رفاه مردم است .

مدیراجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 شهرستان بهارستان گفت : در شهرستان بهارستان نزدیک به 20ن نفر کار آمارگیری و  اجرای سرشماری را برعهده دارند .

وی خاطرنشان کرد : همه تدابیر و تمهیدات لازم برای اجرای سرشماری در شهرستان اندیشیده شده است .

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :