موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/100298 :کد

0

دنیا به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی ایران

  دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۸
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -دنیا به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی ایران

علوی گفت:در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و این کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

 در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و در برنامه‌هایی که با مسئولین سرویس‌های اطلاعاتی خارجی مذاکره می‌شود این کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام‌ سید محمود علوی در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و در برنامه هایی که با مسئولین سرویس های اطلاعاتی خارجی مذاکره می‌شود این کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.


وی ادامه داد: امروز همدلی، هماهنگی و فهم مشترک بین دستگاه های موثر در مقوله امنیت شامل وزارت کشور، شورای امنیت، شورای تامین استان ها، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد که این مهم موجب امنیت کشور شده است.


وزیر اطلاعات حفظ امنیت کشور را مسئله ای بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: با همدلی بین دستگاه های مرتبط با امنیت علاوه بر تحقق این مهم، آرامش نیز در جامعه ایجاد شده است.


وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: نقش نماینده محترم ولی فقیه و تاثیر وی در ائمه جمعه استان، اقدامات استاندار و فرمانداران تعیین کننده بوده و چنانچه همدلی میان مجموعه استان حاصل شود توسعه و پیشرفت نیز محقق خواهد شد.


وی با تاکید بر حفظ وحدت مسئولان اضافه کرد: اختلاف و تفرقه میان مدیران ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می شود.


نسیم آنلاین نوشت:به گفته  علوی مردم لرستان مردمانی کم توقع و قدرشناس هستند و مسئولان باید تمام توان خود را برای خدمت به این استان به کار گیرند.


نماینده  ولی فقیه در استان حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی امام جمعه خرم آباد و همچنین استاندار لرستان در توضیحاتی مبسوط خدمات سیستم اطلاعاتی و نعمت امنیت موجود در کشور را ستودند و این مهم را از خدمات ارزشمند سربازان گمنام امام زمان(عج) برشمردند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :