موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سیاست داخلی

a/10041 :کد

0

جمع آوری، شناسایی و درمان معتادان کارتن خواب در شهر تهران

  دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۱:۱۳
تعداد بازدید : ۳۰۴   
 تحلیل ایران -جمع آوری، شناسایی و درمان معتادان کارتن خواب در شهر تهران

رییس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش مراکز بازپروری معتادان کارتن خواب توسط شهرداری تهران گفت: جمع آوری، غربالگری، شناسایی نوع آسیب و نیز اجرای شیوه های درمانی روی معتادان کارتن...

رییس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش مراکز بازپروری معتادان کارتن خواب توسط شهرداری تهران گفت: جمع آوری، غربالگری، شناسایی نوع آسیب و نیز اجرای شیوه های درمانی روی معتادان کارتن خواب سطح شهر تهران ساماندهی می شود.

به گزارش تحلیل ایران، انوشیروان محسنی بندپی شامگاه یکشنبه در حاشیه نشست قرارگاه ساماندهی آسیب های اجتماعی استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: امیدوارم با تلاش هایی که صورت گرفته، معتادین متجاهر(اشکار ) از کف خیابان ها، پارک ها و فضاهای عمومی جمع آوری شده و اجرای پروتکل های درمانی روی آنها آغاز شود.
وی با استقبال از ابتکار استاندار تهران در تشکیل قرارگاه ساماندهی آسیب های اجتماعی گفت: در تلاشیم که با هماهنگی های صورت گرفته با سایر دستگاه های مرتبط، تهران به عنوان نمونه در مقابل سایر کلانشرهای کشور در ارتباط با بحث ساماندهی معتادین قرار گیرد. 
وی با بیان این که حدود 60 درصد معتادین کارتن خواب پایتخت از شهرستان ها وارد تهران می شوند تاکید کرد: باید جریان این روند متوقف شود تا ساماندهی افراد مبتلا به این آسیب با سهولت بیشتری انجام شود. 

منبع:ایرنا

                               

استاندار     تهران     اعتیاد     اجتماع        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :