موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مقاومت

a/100441 :کد

0

نیروهای مقاومت فلسطین از دو موشک جدید رونمایی کردند

  ﺳﻪشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۷
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -نیروهای مقاومت فلسطین از دو موشک جدید رونمایی کردند

تیپ‌های "ناصر صلاح الدین" شاخه نظامی کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین از جدیدترین موشک‌های خود رونمایی کرد.

تیپ‌های "ناصر صلاح الدین" شاخه نظامی کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین از جدیدترین موشک‌های خود رونمایی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ,  تیپ های ناصر صلاح الدین شامگاه دوشنبه رژه نظامی را در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه برگزار کرد و طی آن دو موشک جدید خود را به معرض نمایش گذاشت.
 
میزان نوشت: "ابو عطایا" سخنگوی این تیپ ها در کنفراسی خبری اظهار داشت که مقاومت فلسطین توانسته به رغم تمامی موانع و مشکلات و آثار و پیامدهای سوء محاصره نوار غزه، موشک ها و سلاح های خود را ارتقا دهد.
 
وی افزود که این دو موشک به میمنت اسامی دو فرمانده شهید تیپ های ناصر صلاح الدین خالد و ابو عطایا نامگذاری شده اند و از قدرت تخریب و ویرانگری بسیار بالایی برخوردارند.
 
ابو عطایا اشاره کرد که این موشک ها در مقابل هرگونه تجاوز دشمن بازدارنده خواهند بود و تمامی نهادها و تاسیسات راهبری و حساس دشمن صهیونیستی در تیررس این موشک ها خواهد بود. البته او اشاره ای به برد دقیق این موشک ها نکرده است.
 
وی خاطر نشان کرد که ما همچنان به مقاومت پایبند خواهیم بود، زیرا مقاومت دژی محکم و استوار در برابر توطئه های دشمنان برای نابودی مساله فلسطین خواهد بود.

گروه های مقاومت فلسطین و در راس آن ها گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس بارها اعلام کرده اند که برای مقابله با اشغالگران همیشه در حال ارتقای موشک ها و تجهیزات نظامی خود هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :