موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/100442 :کد

0

جهانگیری از بزرگی حجم دولت انتقاد کرد

  ﺳﻪشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۶
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -جهانگیری از بزرگی حجم دولت انتقاد کرد

جهانگیری گفت: در سال جاری میزان نقدی درآمدهای دولت از میزان هزینه های جاری کشور مبلغ خیلی بالاتری نیست به همین دلیل اینکه تصور کنیم از محل بودجه دولت می توانیم عمران را توسعه دهیم

معاون اول رئیس جمهور با انتقاد از حجم بزرگ دولت اظهار کرد: در سال جاری میزان نقدی درآمدهای دولت از میزان هزینه های جاری کشور مبلغ خیلی بالاتری نیست به همین دلیل اینکه تصور کنیم از محل بودجه دولت می توانیم عمران را توسعه دهیم و به توسعه دست یابیم خیلی نقطه روشنی وجود ندارد.


به گزارش تحلیل ایران ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در یازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان که در تالار وحدت برگزار شد با بیان اینکه خانواده مهم ترین و تاثیر گذارترین نهاد کشور است اظهار کرد: خانواده نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده دارد.


وی اظهار کرد: خوشبختانه در ایران کانون خانواده یکی از مستحکم ترین کانون هایی است که با وجود تلاش ابزارهای مدرن برای ایجاد فاصله، هنوز مستحکم باقی مانده است.


ایسنا نوشت:معاون اول رئیس جمهور در ادامه صحبت های خود تکریم از بازنشستگان را، تکریم از کسانی دانست که گذشته خود را برای انجام خدماتی مهم و کسب تجربیاتی ارزشمند صرف کرده اند.


وی خاطر نشان کرد: اگر امروز می گوییم که کشور به درجه ای از توسعه و امنیت رسیده است، بدین معناست که در گذشته عده ای این افتخارات را آفریده و امروز به جوانان سپرده اند.


جهانگیری اظهار کرد: باید از گنجینه نیروی انسانی مجرب و صاحب دانش که امروز به افتخار بازنشستگی نائل شده اند به نحوی مطلوب استفاده کنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :