موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/100470 :کد

0

کره شمالی:در حال تکمیل اساسی و توسعه سلاح‌های هسته‌ای هستیم

  ﺳﻪشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۵۱۱   
 تحلیل ایران -کره شمالی:در حال تکمیل اساسی و توسعه سلاح‌های هسته‌ای هستیم

خبرگزاری "ریانووستی" به نقل از سفارت کره‌شمالی در روسیه اعلام کرد، "پیونگ یانگ" یک بخش ضروری مربوط به توسعه سلاح‌های هسته‌ای خود را تکمیل کرده است.

خبرگزاری "ریانووستی" به نقل از سفارت کره‌شمالی در روسیه اعلام کرد، "پیونگ یانگ" یک بخش ضروری مربوط به توسعه سلاح‌های هسته‌ای خود را تکمیل کرده و وعده داده که تقویت کمی و کیفی قوای هسته‌ای خود را با توجه به تهدید روزافزون آمریکا علیه خود ادامه خواهد داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، "پیونگ یانگ" در تاریخ 9 سپتامبر اقدام به اجرای پنجمین آزمایش هسته‌ای خود در محل تاسیسات هسته‌ای شمال شرق این کشور کرد.


در بیانیه سفارت کره شمالی در روسیه که به دست خبرگزاری ریانووستی رسیده آمده است: به موجب این بیانیه با اطمینان اظهار می‌کنیم که کشور ما به شکل اساسی اقدام به تکمیل مطالعه و توسعه سلاح‌های هسته‌ای کرده است.


این سفارتخانه گفت، در آخرین آزمایش هسته‌ای کره شمالی مشخصات کلاهک‌های هسته‌ای برای ارتش کره شمالی مورد بررسی قرار گرفتند.


نسیم آنلاین نوشت:در این بیانیه تاکید شد: ما همچنان به اتخاذ تدابیری برای تقویت کمی و کیفی قوای هسته‌ای خود ادامه خواهیم داد؛ قوایی که هدف از طراحی آنها حفاظت از منزلت کشور ما، حق موجودیت ما و صلح در پس زمینه تهدیدهای فزاینده آمریکا بوده است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :