موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سپاه پاسداران

a/100562 :کد

0

فقرزدایی به عنوان ماموریت کلیدی سپاه پاسداران

  چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -فقرزدایی به عنوان ماموریت کلیدی سپاه پاسداران

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی باعث شد جهاد سازندگی در کشور ایجاد شود.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی باعث شد جهاد سازندگی در کشور ایجاد شود.
 
 

به گزارش تحلیل ایران، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاح 3300 پروژه محرومیت زدایی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور شرایطی به وجود آمد تا جهاد در عرصه سازندگی آغاز شود که موجب پیروزی اسلام شده است.نیروی زمینی ما یک نیروی آسمانی و پر از ستارگان پرفروغ و نجات دهنده ملت و کشور از هر تهاجمی بوده و اگر همه می بینند که در میان گرد آب آتش قدرت طلبی شیاطین کشور ما امن است همه به برکت وجود این نیرو و حضور در مرزها است.

 
وی گفت: انقلاب ما انقلاب کرامت انسان‌ها بوده و هست، انقلابی که با فقر و فحشا مبارزه می‌کند و خدا را به خاطر این جریان روان شکرگزاری می‌کنیم. امروز پرچم پیشرفت و رفاه انسان‌ها مستضعف در دست یک مبارز جانباز از نسل رسول خدا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای است.
 
سردار سلامی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه نیروی نجات‌دهنده جامعه، ملت و انقلاب از هر تهاجمی بوده و اینجا محل کهشانی‌هاست.امروز هم اگر می‌بینید در میان گرداب سوزان شیاطین، کشور ما امن و آرام است به برکت رشادت‌ها، پایمردی‌ها و مجاهدت‌های فوق طاقت بشری ما توسط فرماندهان و رزمندگان این نیرو در مرزها در جریان است.باشگاه خبرنگاران نوشت: وی با اشاره به اینکه درود بر نیروی زمینی سپاه که اشدالاکفار است، گفت: حقیقتا گزارشی که فرمانده فداکار و دلسوز و مومن و مجاهد و انقلابی این نیرو در زمینه ورود به محرومیت‌زدایی ارائه داد، افتخار بزرگی برای سپاه است.
 
سردار سلامی تاکید کرد: امروز فقط اشرار و صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و رژیم‌های مرتجع وابسته به یهود دشمن ما نیستند، بلکه محرومیت و سختی‌ها در دامنه دشمنی‌های ما قرار دارند و این از رسالت‌های جدید ماست. از توصیه مهم رهبر انقلاب همواره به سپاه است که در ملاقات آخر با حضرت ایشان نیز ایشان بر محرومیت‌زدایی و فقرزدایی باز هم به عنوان ماموریت کلیدی سپاه تاکید کردند.
 
وی با تاکید بر اینکه مبارزه با فقر تنها از دست سپاه بر می‌آید، گفت: ظرفیت‌های عظیمی در کشور وجود دارد که در دست دولت است و باید به یاری همنوعان خود بشتابیم. دشمنان ما آرزو می‌کنند که ما همیشه فقیر باشیم و این استراتژی آنان است و تحریم اقتصادی این واقعیت را روشن می‌کند، اما ما اجازه نمی‌دهیم این رویا از ذهن به زمین انتقال شود. باید چهره بخش‌های محروممان تغییر کند و این یک رسالت و ماموریت و حقیت است.
 
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه باید آرزوهای دشمن باطل شود و آرزوهای ما باید محقق شود، گفت: ما توانستیم در میان دریای آتش امن بمانیم.وی با تاکید بر اینکه امنیت به خودی خود به وجود نمی‌آید، اما به خودی خود از بین می‌رود، اظهار داشت: همان‌گونه که بر ناامنی چیره شدیم بر محرومیت هم مسلط خواهیم شد.وی در پایان با گرامیداشت شهدای مدافع حرم گفت: آنها تکه تکه شدند تا مسلمانان از یوغ بردگی جهالت مدرن نجات یابند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :