موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی داخلی

a/100634 :کد

0

برخی مواقع ‌انتظارات مردم ‌از پلیس ‌از توان آنها بیشتر است

  چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۶
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -برخی مواقع ‌انتظارات مردم ‌از پلیس ‌از توان آنها بیشتر است

مرجع تقلید شیعیان گفت: برخی مواقع مردم انتظاراتی از پلیس دارند که این انتظارات از توان نیروی انتظامی بیشتر است.

مرجع تقلید شیعیان گفت: برخی مواقع مردم انتظاراتی از پلیس دارند که این انتظارات از توان نیروی انتظامی بیشتر است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی عصر امروز در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، با اشاره به وجود امنیت محور پلیس اظهار داشت: نیروی انتظامی یکی از بازوان پرقدرت نظام جمهوری اسلامی است و در تأمین امنیت به‌صورت شبانه‌روزی برای مردم رسالت بزرگی بر عهده دارد.

 

وی بابیان اینکه امنیت جامعه در شرایط مطلوبی است، خاطرنشان کرد: برخی مواقع مردم انتظاراتی از پلیس دارند که این انتظارات از توان نیروی انتظامی بیشتر است.

 

این مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه تأمین امنیت و تسهیل تردد برای زائرین عتبات عالیات اقدام سختی است، ادامه داد: نیروی انتظامی باید در چارچوب تعهد انقلابی خود حرکت کند و برای تحقق اهداف نظام اسلامی گام بردارد.

 

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته نیروی انتظامی توانسته به جایگاه مطلوب‌تری نسبت به گذشته دست یابد و امیدواریم باگذشت زمان این دستاوردها به‌صورت گسترده‌تری افزایش پیدا کند.

 

تسنیم نوشت:آیت‌الله علوی گرگانی عنوان کرد: عملکرد پلیس قم در شرایط مطلوبی قرار دارد و امید است نیروهای انتظامی و نظامی بتوانند در راستای اعتلای نظام اسلامی و رفع مشکلات مردم تلاش‌های لازم را داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :