موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/100658 :کد

0

تغییر مسیر پرواز دلتا به خاطر داغ شدن تبلت سامسونگ

  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۷
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -تغییر مسیر پرواز دلتا به خاطر داغ شدن تبلت سامسونگ

با بالا گرفتن اخبار مربوط به آتش گرفتن محصولات سامسونگ، چندی پیش خبری در مورد داغ شدن بیش از حد یک گلکسی نوت ۲ در یک هواپیما را در سایت خواندید.

با بالا گرفتن اخبار مربوط به آتش گرفتن محصولات سامسونگ، چندی پیش خبری در مورد داغ شدن بیش از حد  یک گلکسی نوت 2 در یک هواپیما را در سایت خواندید.

 

به گزارش تحلیل ایران، گلکسی نوت 2 مذکور در پروازی در مسیر هند به سنگاپور شروع به دود کردن می کند و مسافران را دچار نگرانی می کند که البته این حادثه تغییری در روند معمول پرواز ایجاد نکرد. امروز نیز در اخبار آمده است که گرم شدن بیش از حد یک تبلت سامسونگی باعث شده یکی از پروازهای خط هواپیمایی دلتا به ناچار مسیر خود را تغییر دهد.


این پرواز خطوط هوایی دلتا از فرودگاه دیترویت به مقصد آمستردام در هلند در پرواز بود. اما به دلیل گرم شدن بیش از حد یک تبلت و خروج دود از آن، این پرواز به ناچار در منچستر انگلستان فرود آمد.


یکی از مقامات رسمی دلتا اعلام کرد که تبلت سامسونگ در جایی بین دو صندلی هواپیما گیر افتاده بود و با تغییر وضعیت صندلی ها مورد فشار قرار می گرفت. زمانی که تبلت در زیر روکش صندلی قرار گرفت سرنشینان متوجه دود ناشی از آن شدند.


هواپیما به ناچار در منچستر انگلستان فرود آمد و دو ساعت زمان صرف جایگزینی کامل صندلی شد و سپس هواپیما توانست به پرواز خود به سمت آمستردام ادامه دهد. جزییات بیشتری در خصوص این حادثه منتشر نشده است.


سامسونگ، غیر از گلکسی نوت 7، هیچگونه مشکل احتمالی را در رابطه با باتری دستگاه های خود اعلام نکرده است.

 

تابناک نوشت : اما با توجه به اخباری که در خصوص سایر محصولات این کمپانی منتشر شده است، انتظار می رود سامسونگ در واکنش بیانیه ای رسمی صادر کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :