موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/100660 :کد

0

گوشی جدید گلکسی نوت‌ ۷ ایمن نیز باز منفجر شد

  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۱
تعداد بازدید : ۸۹   
 تحلیل ایران -گوشی جدید گلکسی نوت‌ ۷ ایمن نیز باز منفجر شد

گلکسی نوت‌ ۷ جدید و ایمن سامسونگ نیز منفجر شد

 گلکسی نوت‌ 7 جدید و ایمن سامسونگ نیز منفجر شد

 

به گزارش تحلیل ایران،  شرکت سامسونگ ماه گذشته و درست در آستانه عرضه عضو جدید خانواده گلکسی نوت‌های خود یعنی نوت 7 در بازار چین، مجبور شد تمامی گلکسی نوت‌های 7 فروخته شده را به دلیل وجود مشکل در باتری این گوشی‌ها از بازار جمع کند. به گفته سامسونگ آن دسته از باتریهایی که دچار آتش سوزی می‌شدند توسط شرکت Samsung SDI ساخته شده اند اما باقی باتری‌ها که توسط شرکت Amperex Technology Ltd تولید شده اند با چنین مشکلی مواجه نیستند و در نتیجه این گوشی‌ها منفجر نخواهند شد.

 

به این ترتیب و با توجه به بدون مشکل بودن باتری‌های ATL، این شرکت مسئول تولید باتری‌ گلکسی نوت‌های 7 تعویضی و جدیدی است که در طرح فراخوان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.


در هر حال به نظر می رسد که شرکت ATL نیز چندان موفق نبوده است و اکنون اولین گزارش مبنی انفجار یکی از نوت‌های 7 که به تازگی توسط یک کاربر در چین خریداری شده، منتشر شده است.


این کاربر نوت 7 خود را از وب سایت JD.com در هفته جاری خریداری کرده است. جزییات انفجار این گوشی مشخص نیست اما این حادثه موجب سوختگی انگشتان دست این کاربر و آسیب دیدن مک بوک او شده است.

 

یکی از کارشناسان سامسونگ با این کاربر دیدار کرده و به او پیشنهاد داده که دستگاه را با خودش ببرد اما این کاربر گفته که برای علنی کردن علت این انفجار به سامسونگ اعتماد ندارد و ترجیح داده تا این موضوع را خودش عمومی کند. در هر حال تا زمانی که جزییات این حادثه و دلیل انفجار این گوشی مشخص شود دلیلی برای نگرانی در میان مالکان نسخه‌های جدید نوت 7 وجود ندارد.

 

تابناک نوشت :سامسونگ طی هفته‌های گذشته اعلام کرد که نوت‌های 7 جدید و ایمن همراه با یک علامت مربع مشکی کوچک روی لیبل گوشی به بازار عرضه می‌شوند. همان طور که در تصاویر زیر می‌بینید این گوشی دارای این علامت مربع مشکی نیز هست و علاوه بر این زمانی که کد IMEI این گوشی را در وب سایت سامسونگ چک کنید، پیامی را مشاهده خواهید کرد مبنی بر این که این گوشی سالم است و در فهرست گوشی‌های معیوب قرار ندارد و شامل فراخوان نمی‌شود.

 

                               

گوشی     موبایل     گلکسی     نوت 7     سامسونگ    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :