موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/100749 :کد

0

دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است

  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: دشمن با راه انداختن جنگ نرم در پی ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: دشمن با راه انداختن جنگ نرم در پی ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام سید رضا تقوی ظهر امروز در همایش معنوی و مذهبی مبلغان استان گلستان در آستانه ماه محرم اظهار داشت : دشمن می‌خواهد مردم را به این باور برساند که نظام جمهوری اسلامی ایران کارآمدی لازم را ندارد و نخبگان، فرهیختگان و دولتمردان مخاطبین جنگ‌های نرم هستند و این افراد برای دشمن ارزشمند هستند.

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور همچنین با بیان اینکه فتنه سال 88 تجربه بسیار خوبی است که باید از آن درس گرفت تصریح کرد: دشمن در جنگ نرم از نیروهای داخلی و نزدیک به حاکمیت برای رسیدن به اهدافش بهره‌گیری می‌کند.

 

تسنیم نوشت: وی فضای مجازی و رسانه‌ها را از پایگاه‌های مهم دشمن دانست و ادامه داد: برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید نیروهای ارزشی را تقویت کنیم و در این راه توهین و دشنام از سوی نیروهای مومن نهی می‌شود.

 

تقوی با بیان اینکه ما با عاشورا می‌توانیم دنیا را مدیریت کنیم، افزود: عاشورا سرمایه و نعمتی است که هیچ ملتی در هیچ مکتبی از آن بهره‌مند نیست و آمریکا با حمایت از گروه‌های تکفیری در سوریه و عراق به دنبال به چالش کشیدن انقلاب ماست.

 

رئیس شورای سیاست‎گذاری ائمه جمعه کشور ادامه داد: اسلام با شمشیر شجاع مردی چون امام علی (ع) با فرماندهی پیامبر اکرم (ص) پیش رفت اما زمانی رسید که با تهاجم فرهنگی نسبت به این مرد نورانی مردم لعن می‎کردند.

 

وی با بیان اینکه گروه‎های ضد اسلام توانسته بودند به مردم تبیین کنند که علی (ع) از اسلام خارج شده و در زمانی که در مسجد به شهادت رسید، می‎گفتند علی (ع) در مسجد چه کاری داشته مگر او اهل نماز بود؟

 

تقوی با بیان اینکه کربلا حاصل یک تهاجم فرهنگی است، اظهار داشت: این تهاجم به ارزش‎ها و باورها تغییر پیدا کرد و یک مجموعه‎ای که باید مدافع ارزش‎ها باشد در برابر مجسمه عدل و توحید در کربلا ایستاد.

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور همچنین گفت: مردم را باید با روحیه انقلابی به صحنه بیاوریم و با پیروی از راه امام راحل در برابر آمریکا محکم ایستادگی کنیم.

 

تقوی با بیان اینکه باید وحدت و یکپارچگی در بین نیروهای مؤمن ایجاد شود، گفت: سازمان روحانیت یک سازمان سرافراز در کشور است و باید بر اعتبار این سازمان بیفزاییم.

 

وی افزود: تقویت هسته‎های قرآنی، بهره‎گیری از سرمایه‎های فرهنگی، تقویت روحانیت و رسانه‎های انقلابی از جمله‎ راهکارهای مقابله با جنگ نرم است.

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور همچنین از مبلغان دینی خواست در ماه محرم عزاداران حسینی را بیش از پیش با درس‌های عاشورا آشنا کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :