موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/100792 :کد

0

گوگل به حمایت از کلینتون متهم شد

  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -گوگل به حمایت از کلینتون متهم شد

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید موتور جستجوی اینترنتی گوگل در مسیر انتشار اخبار بد درباره هیلاری کلینتون، مانع ایجاد می کند.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید موتور جستجوی اینترنتی گوگل در مسیر انتشار اخبار بد درباره هیلاری کلینتون، مانع ایجاد می کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، دونالد ترامپ در اظهارنظری درباره گوگل گفته است که موتور جستجوی اینترنتی این شرکت از هیلاری کلینتون حمایت و حفاظت می کند.


در حالی که مبارزات انتخاباتی دو نامزد جمهوریخواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای حضوری قوی تر در انتخابات سراسری 18 آبان ماه شدت گرفته، دونالد ترامپ که بارها از جانبداری رسانه های جریان اصلی از هیلاری کلینتون سخن گفته، این بار گوگل را هدف قرار داده است.


 دیپلماسی ایرانی به نقل از گاردین نوشت: دونالد ترامپ روز چهارشنبه(دیروز) طی سخنرانی در جمع حامیانش در ویسکانسین، غول اینترنتی آمریکا را به حمایت و حفاظت از هیلاری کلینتون متهم کرد. نامزد جمهوریخواه انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرده که شرکت گوگل به منظور حمایت و حفاظت از رقیب دموکرات او، در «نتایج جستجوهای اینترنتی» دستکاری می کند.


ترامپ گفت: «نتیجه تازه ترین نظرسنجی گوگل نشان می دهد ما با 2 درصد در سراسر کشور از هیلاری پیش هستیم و این علی رغم این حقیقت انجام شده که موتور جستجوی گوگل در حال سرکوب و اختلال در روند انتشار اخبار بد درباره هیلاری کلینتون بوده است».


 نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا توضیح بیشتری درباره این اظهارنظرش در خصوص حفاظت و حمایت گوگل از نامزد دموکرات انتخابات این کشور ارائه نداده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :