موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/100805 :کد

0

هرگز اجازه نزدیک شدن دشمن به خاک ایران را نخواهیم داد

  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۲
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -هرگز اجازه نزدیک شدن دشمن به خاک ایران را نخواهیم داد

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه رشد و پیشرفت امروز ما محصول مقاومت ملت ایران و نیروهای مسلح است و مقاومت تنها راه عقل و شرع در مقابله با متجاوزان است.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه رشد و پیشرفت امروز ما محصول مقاومت ملت ایران و نیروهای مسلح است و مقاومت تنها راه عقل و شرع در مقابله با متجاوزان است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ امیر سید عبدالرحیم موسوی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دومین یادواره340 شهید حوزه 311 امام جعفر صادق(ع) که امشب(پنجشنبه) در سالن هزار نفری 5 آذر سازمان بسیج برگزار شد, ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم, طی سخنانی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی یکی از مصادیق بارز شجره طیبه عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای دین و اسلام شکل گرفته که امروزه شاخه‌ها و پیام آن به سراسر جهان کشیده شده و همه آزادی خواهان  و عدالت خواهان جهان از میوه‌های این شجره طیبه استفاده می کنند.


دفاع مقدس به الگویی جهانی برای مبارزه با دشمنان تبدیل شده است

 

وی در ادامه گفت: دفاع مقدس نیز یکی از مصادیق بارز شجره طیبه است که بر مبنای ارزش‌های دینی و مکتب حسینی شکل گرفته و امروزه شاخه‌های آن به سراسر جهان گستره شده و هر جا نبردی بین حق و باطل در حال رخ دادن است، جبهه حق از میوه‌های شجره طیبه دفاع مقدس بهره می‌برد.


امیر موسوی شهید و میوه و شاخه‌های آن را یکی دیگر از مصادیق بارز شجره طیبه خواند و اظهار کرد: شهدا با آموزه‌های دینی و ولایی و با اطلاعت از حضرت امام(ره) در جبهه های نبرد حاضر شده و در برابر دشمن ایستادگی کردند و پیروزی واقعی را شهدا بدست آوردند و به الگویی جهانی برای مبارزه با دشمنان تبدیل شدند.


جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی، رژیم پهلوی، آمریکا و انگلیس را نمونه بارز شجره خبیثه عنوان کرد و تصریح کرد: رژیم آل سعود نیز نمونه بارز شجره ملعونه است که بزودی شاهد افول و سقوط آن خواهیم بود.

 

 

هرگز اجازه نزدیک شدن دشمن به خاک ایران را نخواهیم داد

تسنیم نوشت: امیر موسوی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا ، بیان کرد: اهدافی که در این یادواره ها دنبال می‌شود سبب ارزشمند شدن آن می‌شود.


وی افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از بهترین اقدامات فرهنگی برای تکریم و قدردانی از خانواده شهدا،تبیین راه شهدا و الگوسازی برای نسل‌های آینده و دشمن شناسی و تقویت روحیه استکبار ستیزی است.


جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا حجت را برای نسل‌های آینده و آزادی‌خواهان تمام کردند، بیان کرد:اکنون این اتمام حجت به الگویی برای جوانمردان و رزمندگان در دفاع از حریم اهل بیت و اسلام تبدیل شده که جان خود را در راه عزت الهی فدا می‌کنند.


وی در ادامه تصریح کرد: ما هرگز اجازه نزدیک شدن دشمن به خاک ایران را نخواهیم داد و قبل از اینکه دشمن بخواهد تعرضی کند آن را سر جایش می نشانیم.

 

تسلیم در برابر دشمن به منزله تحمل ذلت و خواری است

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه نسبت به انقلاب و خداوند، ایثار و از خود گذشتگی و ایستادگی و عدم تبعیت از دشمن را از پیام‌های شهدا به ملت ایران خواند و گفت: تمام قدرت‌های ظاهری با همه تجهیزات خود نخواهند توانست ملت ایران را از حرف حق باز دارند و اگر دنیای استکبار و همه اذناب آنها جمع شوند تا بخواهند ما را به باطل بکشانند ما به تاسی از شهدا از آنها تبعیت نخواهیم کرد.


امیر موسوی عاشورا، دفاع مقدس و شهدا را اتمام حجتی برای آیندگان خواند و اظهار کرد: هر ملتی که در برابر دشمن و زیاده خواهی آنها تسلیم شده، خسارت جنگ و ذلت و خواری را متحمل شده است و در آن روی سکه هر ملتی که در برابر زیاده خواهی و تجاوز دشمن ایستادگی کرده است به پیروزی و سربلندی رسیده است.


مقاومت تنها راه عقل و شرع در مقابله با متجاوزان است

 

وی ادامه داد: رشد و پیشرفت امروز ما محصول مقاومت ملت ایران و نیروهای مسلح است و مقاومت تنها راه عقل و شرع در مقابله با متجاوزان است.ملتی که در برابر اصول خود پافشاری کند و بر سر آرمان‌های خود بایستد مقتدر بوده و الگویی برای جهانیان است.


جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خاتمه گفت: ما خاک پای مادران و پدران شهدا را طوطیای چشم خود می‌کنیم و در مقابل آنها و فرزندان شهدا سر تعظیم فرود می‌آوریم زیرا آنها عزت آفرینی کرده و راه قرب الهی را به ما نشان دادند و وجود این شهدا و شهدای مدافع حرم به افتخاری برای ملت ایران تبدیل شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :