موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/100816 :کد

0

خاکریز جمهوری اسلامی خارج از مرزها است

  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۹
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -خاکریز جمهوری اسلامی خارج از مرزها است

جانشین قرارگاه مدینه منوره گفت: با آمادگی و حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، خاکریز جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزها قرار دارد.

جانشین قرارگاه مدینه منوره گفت: با آمادگی و حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، خاکریز جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزها قرار دارد.


به گزارش تحلیل ایران ، سردار حمید سرخیلی اظهار داشت: ایران اسلامی با تقدیم 300 هزار شهید در دوران دفاع مقدس در جایگاه رفیعی در دنیا قرار گرفته و با حضور خود خواب دشمن را آشفته کرده است.


وی خاطرنشان کرد: در عملیات کربلای 5 تعداد آتش‌هایی که بر روی منطقه ریخته شد از جنگ دوم جهانی بیشتر بود که نشان از مشارکت دشمن بعثی با بیش از 120 لشکر و حمایت لجستیکی و تسلیحاتی 34 کشور دنیا است.


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمزگان تصریح کرد: اتحاد، همبستگی و تبعیت از فرمان‌های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی رمز پیروزی رزمندگان اسلام و شکست و زبونی رژیم بعثی بوده است.


سرخیلی بیان داشت: ایران مقتدر اسلامی به ناو و کشتی‌های جنگی آمریکا اجازه نمی‌دهد با زبان انگلیسی هنگام عبور از تنگه هرمز اعلام حضور کنند و درنتیجه مجبور می‌شوند که با زبان فارسی این خواسته به‌حق را انجام دهند.


وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران باید عادل و مدافع محرومان و مستضعفان باشد، گفت: قابل‌قبول نیست انسان گرسنه‌ای وجود داشته باشد و ما مسؤولان آسوده سر به بالین بگذاریم و در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی در برابر محرومیت‌زدایی خوب عمل نکرده‌اند.

جانشین قرارگاه مدینه منوره اضافه کرد: برای رسیدن به خودکفایی باید اقتصاد مقاومتی در تمام سطوح اجرایی شود اما شاهد هستیم که بعضی از قراردادهای نفتی از معاهده ترکمنچای بدتر است که ضربه جبران‌ناپذیری بر اقتصاد کشور وارد می‌کند.


سرخیلی بیان داشت: در شرایط آشفته کنونی دنیا، اتحاد میان دولت و ملت ایران اسلامی باید مستحکم‌تر از گذشته باشد چراکه دشمن اگر نتواند از در وارد شود از پنجره به کشورمان ورود می‌کند.


فرمانده سپاه عشایر استان فارس نیز در ادامه این یادواره اظهار داشت: در راستای تکریم رزمندگان دوران دفاع مقدس  30 یادواره بزرگ و کوچک در استان فارس برگزار می‌شود.


فارس وشت : سرهنگ پاسدار عیسی افسری خاطرنشان کرد شهدا خالصانه برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در برابر متجاوزان بعثی ایستادگی و مقابله کرده‌اند.


وی خاطرنشان کرد: دشمنان قسم‌خورده علیه جمهوری اسلامی ایران برچسب مداخله در منطقه را می‌زنند در صورتی که مقام معظم رهبری خطاب به آن‌ها می‌فرماید شما در خلیج‌فارس چه‌کار می‌کنید باید به خلیج خوک‌ها بروید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :