موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حادثه

a/100819 :کد

0

حادثۀ مرگبار قطار در نیوجرسیِ آمریکا + آمار اولیه قربانیان

  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۳
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -حادثۀ مرگبار قطار در نیوجرسیِ آمریکا + آمار اولیه قربانیان

مقامات محلی می‌گویند ۱ نفر بر اثر تصادف قطار مسافربری با دیوار ایستگاهِ شهر هابوکِن در ایالت نیوجرسیِ امریکا کشته و بیش از ۱۰۰ نفر نیز زخمی شده‌اند.

مقامات محلی می‌گویند 1 نفر بر اثر تصادف قطار مسافربری با دیوار ایستگاهِ شهر هابوکِن در ایالت نیوجرسیِ امریکا کشته و بیش از 100 نفر نیز زخمی شده‌اند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران تصاویری که از این حادثه در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است از آسیب‌ جدی به ایستگاه قطار، از جمله تخریب بخش‌هایی از سقف آن، حکایت دارد.حال برخی زخمی شدگان این حادثه وخیم گزارش شده است.


جنیفر نلسون، سخنگوی شرکت حمل‌ونقل نیوجرسی به خبرنگاران گفت به هنگام تصادف، حدود 250 مسافر سوار بر این قطار بوده‌اند.بنا به این گزارش به نقل از یک مقام شرکت حمل‌ونقل نیوجرسی، قطار در پایان مسیرش در ایستگاه هابوکن نتوانسته متوقف شود و با سرعت به بلوک‌ها و موانعِ انتهای مسیر برخورد کرده است.

 

مایکل لارسون، کارمند دیگر این شرکت به شبکه سی‌ان‎اِن گفت شتاب قطار باعث شد ضربه‌گیرها به هوا پرتاب شوند و به سقف ایستگاه آسیب برسانند. به گفته مسافران، این قطار با سرعت تمام به سپرِ پایان مسیر برخورد کرده است. شرکت حمل‌ونقل نیوجرسی اعلام کرده است ایستگاه هابوکن تا اطلاع ثانوی بسته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :