موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/100834 :کد

0

ایستادگی و شهادت رمز پیروزی ماست

  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۸
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -ایستادگی و شهادت رمز پیروزی ماست

سرلشگر جعفری کتاب را بهترین ابزار و وسیله انتقال میراث ماندگار دفاع مقدس به نسل فعلی و آینده دانست.

سرلشگر جعفری کتاب را بهترین ابزار و وسیله انتقال میراث ماندگار دفاع مقدس به نسل فعلی و آینده دانست.

 

به گزارش تحلیل ایران ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس با اشاره به اهمیت هشت سال دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی و اینکه مرور زمان هر سال ابعاد جدیدی از این قطعه طلایی تاریخ کشور را آشکارمی‌کند،گفت : اگر امروز درمرزهای این کشور امنیت حاکم است و دشمنان جرات تعرض به مرزهای این سرزمین را ندارند به برکت خون شهدا و جانفشانی ملت بزگ ایران به رهبری امام خمینی (ره) در آن زمان بود.


سردار سرلشکر پاسدار عزیز جعفری با بیان اینکه امروز نیز تحت لوای مقام عظمای ولایت، مردم همچنان در صحنه حضور دارند، افزود: این حضور مردمی باعث شد تا در چند سال گذشته بویژه بعد از وقایع 11 سپتامبر و ورود دشمنان به منطقه برای تعرض به افغانستان و عراق و برغم برخی آمادگی ها برای حمله به ما، جرات این کار را نداشته باشند.


وی با اشاره به اینکه درس مقاومت و اراده مردم ایران در برابر تجهیزات دشمنان امروز الگوی مقاومت ملتهای مسلمان و آزاده است، اضافه کرد:عزت امروز انقلاب اسلامی حاصل دفاع مقدس است که در سایه توکل به خدا و ایستادگی رهبری و مردم بوجود آمد.


فرمانده کل سپاه ایستادگی با تمام قوا در برابر کفر را دستور الهی دانست و گفت : ایستادگی و شهادت رمز پیروزی ما در برابر دشمنان است و ما شهادت را خسارت نمی‌دانیم بلکه آنرا فوز عظیمی می دانیم که به برکت آن راه روشن و ریشه‌های نظام اسلامی محکم تر می‌شود.


سرلشکر جعفری با تاکید بر ثبت و ضبط خاطرات و حوادث دفاع مقدس با ابراز هنر و شعر گفت: با این وجود نویسندگان و ناشران دفاع مقدس در این خصوص وظیفه خطیری بر عهده دارند که رسیدن به این مهم عزمی جهادی را می طلبد.


تسنیم نوشت : وی کتاب را بهترین ابزار و وسیله انتقال میراث ماندگار دفاع مقدس به نسل فعلی و آینده دانست و گفت: در این مسیر جهادی باید با اخلاص در عمل ، سخت‌کوشی و تحمل مشکلات و موانع حضور یافت تا بهترین نتایج حاصل شود.


در هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس 100 ناشر تخصصی در 130 غرفه بیش ازپنج هزار کتاب در حوزه دفاع مقدس را به علاقه مندان ارائه کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :