موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/100858 :کد

0

ماشین لباسشویی شرکت سامسونگ منفجر شد

  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۴
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -ماشین لباسشویی شرکت سامسونگ منفجر شد

پس از گلکسی نوت ۷؛ این‌‌بار ماشین لباسشویی سامسونگ نیز منفجر شد

 پس از گلکسی نوت 7؛ این‌‌بار ماشین لباسشویی سامسونگ نیز منفجر شد

 

به گزارش تحلیل ایران، کمپانی سامسونگ این روزها، شرایط سختی را تجربه می کند. دومین پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی نوت 7، با باتری های معیوب و در نتیجه انفجارهای پیاپی خود، دردسرهای زیادی را برای این غول کره ای به وجود آورد و سال 2016 را به کابوس این کمپانی تبدیل کرد.

البته در خبرهای روزهای گذشته، به انفجار برخی مدل های دیگر این شرکت همانند گلکسی اس 7 اج و گلکسی نوت 2 نیز اشاره کردیم که امروز در گزارشی جدید و البته عجیب، یکی از ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز منفجر شد.در همین رابطه اخیراً کمیسیون امنیت محصولات مصرف کنندگان آمریکا (CPSC) در بیانیه ای به دارندگان ماشین های لباسشویی قدرتمند سامسونگ که بین بازه زمانی مارس 2011 تا آوریل 2016 تولید شده اند، در خصوص انفجار این دستگاه ها هشدار داد.

گفته می شود که این مرکز، گزارش هایی را مبنی بر انفجار ماشین های لباسشویی سامسونگ از سوی مصرف کنندگان دریافت کرده است به طوری که یکی از مصرف کنندگان توضیح دارد که "شدت این انفجار به اندازه ای بود که منجر به تخریب قسمت داخلی دیوار گاراژ شد." و بلندی صدای آن نیز همانند انفجار یک بمب بود.

گفته می شود که سامسونگ در حال بررسی موضوع از طریق مرکز نام برده است و به نظر می رسد که همانند گلکسی نوت 7، شاهد صدور فراخوان برای جمع آوری این محصول باشیم. با این حال سامسونگ، لینک وب سایتی را در اختیار خریداران قرار داد، تا آن ها بتوانند با وارد کردن شماره سریال ماشین لباسشویی خود، از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنند.

این شرکت کره ای در این خصوص نوشت:"توصیه ما به مصرف کنندگانی که احتمال انفجاری برای ماشین های لباسشویی آن ها وجود دارد، این است که برای شست و شوی لباس هایی با حجم زیاد، از دور پایین دستگاه استفاده کنند.

 

 

تابناک نوشت :لازم به ذکر است که از سال 2011 تاکنون، دارندگان ماشین های لباسشویی سامسونگ، میلیون ها تن لباس را بدون کوچک ترین اتفاقی شستند."

                               

سامسونگ     فناوری     شرکت     نوت 7     گلکسی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :