موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رسانه

a/100897 :کد

0

امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود

  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود

رییس سازمان صدا و سیما در اختتامیه احلاسیه پیرغلامان گفت: امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود و به برکت حسین می توانیم ولایت حقه الهی را در این مرز و بوم قدرت دهیم و طاغوت را شکست دهیم.

رییس سازمان صدا و سیما در اختتامیه احلاسیه پیرغلامان گفت: امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود و به برکت حسین می توانیم ولایت حقه الهی را در این مرز و بوم قدرت دهیم و طاغوت را شکست دهیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، عبدالعلی علی عسکری رییس رسانه ملی شب گذشته در مراسم اختتامیه چهاردهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که در حسینیه ثارالله بندرعباس برگزار شد، گفت: برگزاری اجلاس تجلیل از پیرغلامان حسینی، سنتی حسنه برای تکریم و تجلیل از پیرغلامان حسینی است و حماسه حسینی حماسه خداست و حماسه اخلاص و عشق ورزیدن و فداکاری در راه خداست و حسین خون و غیرت و محبوب خداست.


رییس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: در زمانه فعلی که نظام سلطه منطقه ما را به آتش کشیده، به لطف خدا و امام حسین جنگ آنها شکست خورده اما دشمنان دست بردار نیستند و استکبار تمام منطقه را ناامن کرده که به برکت امام حسین سرکوب خواهند شد.


عسکری تصریح کرد: استکبار جنگ نابرابر فرهنگی را در برابر ایران ایجاد کرده که در این جنگ هم با حماسه حسینی منهدم خواهند شد و اگر حماسه حسین نبود امروز بسیاری از جوانان ما در فتنه و فریب و بی اخلاقی که در جامعه از طریق ماهواره ها و فضای مجازی ایجاد می شود، از دست رفته بودند.


وی با بیان اینکه حماسه حسینی حماسه خداست گفت: امام حسین(ع) با قیام خود حماسه بی نظیر و تاریخی که مبارزه و جهاد در راه خدا با هدف سرنگونی طاغوت زمان بود فضا و حرکتی تاریخی ایجاد کرد و این حرکت سبب شد تا پرچم حسین بن علی(ع) در همه زمان‌های تاریخ پرچم عزت باشد.


نسیم آنلاین نوشت:عسکری با بیان اینکه برکت امام حسین می تواند در تمام عرصه ها مددکار و یار ما باشد، گفت: امام راحل با نام مبارک حسین انقلاب و رژیم طاغوت را سرنگون و نظام اسلامی را برپا کرد و با نام حسین کشور ما ایستاده و مقاومت کرده و در حال تبدیل شدن به قدرتی منطقه ای و جهانی هستیم و هر روز قدرت ایران به برکت حماسه حسینی رشد پیدا کرده است.


رییس سازمان صدا و سیما اظهار داشت: مداحان حسینی که این حماسه بزرگ را روایت گری می کنند، موجب بصیرت افزایی در جامعه می شوند.


عسکری بیان داشت: امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود و به برکت حسین می توانیم ولایت حقه الهی را در این مرز و بوم قدرت دهیم و طاغوت را شکست دهیم.


وی ابراز داشت: از ابتدای انقلاب تا کنون هر روز کشور و نظام ما به برکت امام حسین رشد و توسعه پیدا کرده و دشمنان افول پیدا کرده اند و در آینده شاهد فروپاشی کافران خواهیم بود.


رییس رسانه ملی تصریح کرد: فتنه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان به برکت قیام سرخ حسین بن علی(ع) خنثی شد و مردم کشورهای سوریه، عراق و برخی کشورهای اسلامی با تأسی از مکتب حسینی در برابر ظلم و ستم حاکمان زورگو به پا خاستند و و به امید حق توانستند ریشه ظلم را در کشورشان بخشکانند و مردم یمن نیز با استقامت و پایداری می‌توانند به پیروزی نهایی دست یابند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :