موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ناجا

a/101041 :کد

0

عزم ناجا برای مقابله با اشرار

  شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -عزم ناجا برای مقابله با اشرار

فرمانده ناجا اعتماد مردمی را بزرگترین سرمایه ناجا برشمرد و گفت: برخورد با اشرار، تکفیری ها و سلفی ها در مرزها ادامه دارد و مبارزه با قاچاق کالا مهمترین برنامه پلیس است.

 

 

فرمانده ناجا اعتماد مردمی را بزرگترین سرمایه ناجا برشمرد و گفت: برخورد با اشرار، تکفیری ها و سلفی ها در مرزها ادامه دارد و مبارزه با قاچاق کالا مهمترین برنامه پلیس است.

 

به گزارش تحلیل ایران، فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نیروی انتظامی گفت: انشاالله بتوانیم در ماه محرم با همکاری هیات های مذهبی با نظم و امنیت و برنامه ریزی بیشتر مراسم عزاداری امام حسین را در کشور برگزار کنیم.وی با تبریک هفته نیروی انتظامی، یاد و خاطره همکاران نیروی انتظامی در سراسر کشور را گرامیداشت و افزود: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت ها و ایثارگری و از جان گذشتگی نیروهای جان برکف ناجاست.نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید در دوران دفاع مقدس و بعد از دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است و بیش از ۲۰ هزار جانباز و معلول در خانواده نیروی انتظامی حضور دارند.

 

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی تعطیل بردار نیست، ادامه داد: این جزو افتخارات نیروی انتظامی است که همکارانم همیشه بیدار و هوشیار هستند.اشتری با اعلام اینکه در هفته نیروی انتظامی باید خدمات بیشتری به مردم ارائه شود، گفت: یگان هایی که در ا تباط مستقیم با شهروندان هستند باید در این هفته با شعف و شور بیشتر به مردم خدمت رسانی کنند که به حمدلله این خدمتگزاری صورت گرفته و ادامه دار خواهد بود.

 

مهر نوشت: مردم باید در حضور در مراکز انتظامی احساس آرامش داشته باشند همچنین ارتباط با علما و مراجع تقلید و دانشگاهیان باید در این هفته ارتقا پیدا کند و ذخیره ای شود برای یکسال کاری ناجا. ما معتقدیم از آنجایی که فعالیت های ناجا در نظر مردم است از این رو مردم می توانند درباره عملکرد ناجا به خوبی قضاوت کنند. نیروهای ناجا در طول ۲۴ ساعت در دید مردم هستند از این رو مردم از طریق سامانه ۱۹۷ انتقادات و پیشنهادات خود را در اختیارمان قرار می دهند.اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تشکیل کارگروه های ویژه ای که با رویکرد پیشنهادات و انتقادات مردم تشکیل شده است، گفت: ارتباط مستمر ناجا با مردم ادامه خواهد داشت و از مردم درخواست دارم که فرزندان خود را در نیروی انتظامی یاری کنند و مردم نیز این احساس پشتیبانی از طرف ناجا را داشته باشند.

 

وی با اشاره به برنامه های ناجا در این هفته گفت: ناجا از مرزها تا جاده های شهری و روستایی مشغول ارتقای توان خود است. پلیس باید حرفه ای باشد و از سال های گذشته این حرفه ای گری در پلیس شروع شده و همچنان ادامه دارد و با توجه به پیچیدگی جرایم، پلیس باید دانش و تجهیزات خود را به روز کند تا توانایی مقابله با جرایم پیچیده را داشته باشد.وی با اعلام آغاز به کار قرارگاه آموزش در سال گذشته در ناجا گفت: با راه اندازی این یگان اتفاقات خوبی در پلیس رخ داده است. امروز به برکت خون شهیدان و بیانات مقام معظم رهبری دستگاه های امنیتی و قضایی و هوشیاری سپاه و ارتش و ناجا از امنیت بسیار مطلوب برخوردار هستیم امیدوارم از این نعمت الهی پاسداری کنیم و نشان این ادعا شهدایی است که ناجا در عرصه نظم و امنیت تقدیم می کند.

 

اشتری با اشاره به ناامنی ها و بی ثباتی در کشورهای همسایه و همچنین اتفاقاتی که در برخی از مرزهای کشور رخ می دهد، گفت: باید در مرزها مراقب ترددها باشیم. مراقب باشیم هیچ گروهی قصد تجاوز به مرزهای ما را نداشته باشد و اگر نیروهای سلفی و اشرار و تکفیری ها قصد تعدی به مرزها را داشتند حرکات آنها در خارج از مرزها خفه شود.وی با اشاره به توفیقات کشور در امر مبارزه با قاچاق کالا گفت: بر آن هستیم تا با برنامه های منسجم تر با این پدیده شوم برخوردهای جدی تری داشته باشیم.همکاران توانسته اند با همکاری دستگاه قضایی همه تحرکات افراد سودجو را سرکوب کنند. در بحث امنیت اجتماعی هم اتفاقات خوبی در کشورمان رخ داده است. امیدواریم بتوانیم از اعتمادی که مردم به ما دارند بهترین بهره را ببریم. امیدوارم با کمک و مساعدت دولتمردان بخشی از مشکلات کارمندان ناجا مرتفع شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :