موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/101117 :کد

0

صعود بی‌دردسر استقلال به مرحله یک‌شانزدهم نهایی

  شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۰
تعداد بازدید : ۲۸۶   
 تحلیل ایران -صعود بی‌دردسر استقلال به مرحله یک‌شانزدهم نهایی

تیم فوتبال استقلال در مرحله سوم جام حذفی فوتبال به مصاف ملوان نوین انزلی رفت که این دیدار با پیروزی آبی‌پوشان به پایان رسید.

 

تیم فوتبال استقلال در مرحله سوم جام حذفی فوتبال به مصاف ملوان نوین انزلی رفت که این دیدار با پیروزی آبی‌پوشان به پایان رسید.


به گزارش تحلیل ایران، تیم فوتبال استقلال در مرحله سوم جام حذفی از ساعت 16:10 امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم فوتبال ملوان نوین انزلی رفت.


خبرنگار میزان نوشت: شاگردان علیرضا منصوریان در پایان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و به مرحله یک‌شانزدهم نهایی صعود کردند.

نیمه اول

دقیقه 7 (گل): ارسال هرایر مگویان از سمت راست روی سر کاوه رضایی فرود آمد. مهاجم شماره 9 استقلال با یک ضربه سر به سمت بیرون، توپ را برای علی قربانی آماده کرد و او موفق شد از فاصله‌ای نزدیک دروازه ملوان نوین را باز کند.

دقیقه 16: امین معاف به دلیل تکل خشنی که روی پای مجید حسینی رفت، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 21: علیرضا رهنورد خطای خشنی روی مجتبی حقدوست انجام داد و پای خود را بیش از حد بالا آورد. داور به دادن یک کارت زرد به بازیکن ملوان بسنده کرد.

دقیقه 27 (گل): اشتباه مسلم امین معاف، کاوه رضایی را در سمت راست زمین ملوان صاحب توپ کرد. مهاجم شماره 9 استقلال با یک پاس عرضی توپ را به بختیار رحمانی رساند. رحمانی هم با یک شوت زمینی دروازه ملوان نوین را باز کرد.

دقیقه 31: علی قربانی دچار مصدومیت شد و برای لحظاتی از زمین مسابقه بیرون رفت. همین موضوع باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شود.

دقیقه 32: جانواریو با خطای هند مانع عبور توپ شد. داور ابتدا آوانتاژ داد اما در ادامه خطای مدافع برزیلی استقلال را اعلام کرد و به او کارت زرد هم نشان داد.

دقیقه 34: کاوه رضایی، ستاره این دیدار با یک پاس زیبا مجتبی حقدوست را در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان ملوان نوین قرار داد اما ضربه او توسط غلامپور دفع و راهی کرنر شد.

دقیقه 36: قربانی دوباره احساس ناراحتی کرد و روی زمین افتاد. او با برانکارد به بیرون از زمین منتقل شد.

دقیقه 40: مصدومیت علی قربانی باعث شد علیرضا منصوریان در نیمه اول یک تعویض اجباری انجام دهد. آرش افشین به جای گلزن استقلال وارد زمین شد.

دقیقه 41: ضربه زمینی بازیکنان ملوان نوین از سمت راست محوطه جریمه استقلال با اختلاف نسبتاً زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 44: ارسال بازیکنان استقلال از سمت چپ با ضربه سر آرش افشین همراه شد اما ضربه نه‌چندان خوب او از کنار دروازه ملوان نوین راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه 46: سرمربی تیم فوتبال ملوان نوین انزلی در ابتدای نیمه دوم یک تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد و میلاد ناصری را به زمین فرستاد.

دقیقه 55: ارسال بختیار رحمانی از روی نقطه کرنر توسط مدافعان ملوان نوین برگشت داده شد.

دقیقه 58: بختیار رحمانی یکی، دو بازیکن ملوان را پشت محوطه جریمه دریبل زد و سپس میثم مجیدی را با یک پاس عمقی صاحب توپ کرد اما پرچم کمک‌داور به نشانه آفساید بالا رفت.

دقیقه 63: شوت رحمانی از سمت راست با اختلاف از کنار درواز ملوان نوین به بیرون رفت.

دقیقه 65: فرشید باقری به دلیل تکل خشنی که در میانه زمین انجام داد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 69: بختیار رحمانی که گل دوم استقلال را به ثمر رساند از زمین بیرون رفت و فرشید اسماعیلی به جای او وارد زمین شد.

دقیقه 71: میثم مجیدی هم نام خود را در فهرست اخطاری‌های این بازی ثبت کرد.

دقیقه 74: محمد غلامین، کاپیتان ملوان نوین از زمین بیرون رفت و جای خود را به پیام پاکدل داد.

دقیقه 76: شوت از راه دور بازیکن ملوان را مهدی رحمتی در دو ضرب جمع کرد.

دقیقه 85: درگیری بین بازیکنان دو تیم برای دقایقی بازی را متوقف کرد. در ادامه تماشاگران اشیایی به داخل زمین پرتاب کردند. کاوه رضایی یک بطری را برداشت و به سمت داور چهارم رفت و بطری را با عصبانیت به زمین کوبید.

دقیقه 1+90: شوت محکم کاوه رضایی از روی ضربه ایستگاهی با واکنش دروازه‌بان ملوان نوین به کرنر رفت.

ترکیب تیم فوتبال ملوان نوین انزلی:

رضا غلامپور، علیرضا رهنورد، ابراهیم حسین‌زاده، یوسف باقری، امین معاف (66-سجاد راهپیما)، آرمان عباسی، علی دارپرنیان، علیرضا مصطفایی، آرمان شکوری، هومن حسین‌زاده (46-میلاد ناصری) و محمد غلامین (74-پیام پاکدل).

ترکیب تیم فوتبال استقلال:

مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی، هرائر مگویان، فرشید باقری، خسرو حیدری(78-میعاد یزدانی)، بختیار رحمانی (69-فرشید اسماعیلی)، مجتبی حقدوست، کاوه رضایی و علی قربانی (40-آرش افشین).

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :