موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/101173 :کد

0

از هفته جاری به اپ استور اپل تبلیغات اضافه می‌شود

  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۲:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -از هفته جاری به اپ استور اپل تبلیغات اضافه می‌شود

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده است که از ۵ اکتبر یعنی چهارشنبه هفته جاری در اپ استور خود آگهی های تبلیغاتی نمایش خواهد داد.

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده است که از 5 اکتبر یعنی چهارشنبه هفته جاری در اپ استور خود آگهی های تبلیغاتی نمایش خواهد داد. این آگهی‌های تبلیغاتی در بالای صفحه نتایج سرچ و هم چنین حین تایپ کردن کلمات کلیدی در نوار جستجوی اپ استور نمایش داده می‌شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، اپل این خبر را از طریق ایمیل به توسعه دهندگان iOS اطلاع و به آنها خبر داد که بالاخره از هفته جاری می‌توانند اپلیکیشن های خود را در میان مشتریان احتمالی تبلیغ کنند. مانند تمامی آگهی‌های تبلیغاتی، تبلیغات در اپ استور نیز برای توسعه دهندگان هزینه دارد اما اپل به اولین گروه از توسعه دهندگان که در این طرح جدید ثبت نام کنند، 100 دلار اعتبار اولیه خواهد داد.

 

اپل یک صفحه اختصاصی شامل اطلاعاتی جامع در این زمینه را در سایت توسعه دهندگان خود ایجاد کرده است.


توسعه دهندگان می‌توانند کمپین‌هایی را بر مبنای پارامترهای مختلفی همچون جنسیت، موقعیت، سن و کلمات کلیدی سرچ ایجاد کنند تا اپلیکیشن‌های آنها در معرض نمایش گذاشته شود. اپل تنها زمانی از توسعه دهندگان پول دریافت می‌کند که اپلیکیشن مورد نظر آنها برای تبلیغ توسط کاربران دانلود شود.


توسعه دهندگان هم چنین می‌توانند هر زمانی که خواستند کمپین خود را متوقف کنند.

 

به گفته اپل 65 درصد از تمامی اپلیکیشن‌های دانلود شده حاصل نتایج سرچ کاربران در اپ استور هستند. در اغلب موارد اپلیکیشن‌هایی که ارتباط بیشتری با کلمات کلیدی مورد نظر کاربر در سرچ دارند به دلیل اینکه محبوبیت کمتری دارند در میان انبوهی از سایر اپلیکیشن‌ها که بی ربط اما محبوب هستند، گم می‌شوند. به این ترتیب آگهی‌های تبلیغاتی می‌توانند اپلیکیشن هایی که ارتباط بیشتری با کلمات کلیدی سرچ شده توسط کاربر دارند را به او نمایش دهند.

 

تابناک نوشت : در حال حاضر اپ استور اپل شامل بیش از 2 میلیون اپلیکیشن است و هر هفته 100 هزار اپلیکیشن جدید به این تعداد اضافه می‌شود به این ترتیب پیدا کردن مناسب‌ترین اپلیکیشن برای نیاز کاربران در میان انبوهی از اپلیکیشن‌ها کاری سخت خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :