موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/101290 :کد

0

پیگیری وضعیت ۲ شهروند ایرانی در ترکیه

  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۳
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -پیگیری وضعیت ۲ شهروند ایرانی در ترکیه

منبع آگاه اعلام کرد که سرکنسولگری ایران در استانبول ضمن بررسی موضوع، وضعیت ۲ شهروند ایرانی که مورد حمله قرار گرفته‌اند را پیگیری می‌کند.

 

منبع آگاه اعلام کرد که سرکنسولگری ایران در استانبول ضمن بررسی موضوع، وضعیت ۲ شهروند ایرانی که مورد حمله قرار گرفته‌اند را پیگیری می‌کند.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، یک منبع آگاه در خصوص حادثه رخ داده برای دو شهروند ایرانی که منجر به جان باختن یکی از هموطنانمون شد گفت: سرکنسولگری ایران در استانبول ضمن بررسی موضوع، وضعیت 2  شهروند ایرانی که مورد حمله قرار گرفته‌اند را پیگیری می‌کند.


خبرگزاری دوغان ترکیه در گزارشی با اشاره به درگیری رخ داده بین گردشگران ایرانی و چند شهروند ترک در استانبول آورده است: پنجشنبه هفته گذشته در مقابل یک فروشگاه دو فرد ایرانی به نام‌های ه.ک 40 ساله و پ.م 29 ساله در یک نزاع با چاقو مجروح شدند.


خبرنگار تسنیم نوشت: بنابر این گزارش ه.ک به دلیل شدت جراحات پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.بر اساس تصاویر ضبط شده از دوربین‌های امنیتی مدار بسته در مقابل فروشگاه، 6 نفر مهاجم به توریست‌های ایرانی حمله کرده و آنها را مجروح کرده‌اند.با تلاش پلیس ترکیه مهاجمان بازداشت شده‌اند.


بر اساس نتایج بدست آمده این افراد قصد اخاذی از توریست‌ها را داشتند که با مقاومت آنها روبرو شدند اما هنوز مشخص نشده که قصد مهاجمان زخمی کردن توریست‌ها بوده یا کشتن آنها.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :