موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ارتباطات

a/101310 :کد

0

مذاکره جدی با طرف عراقی برای کاهش تعرفه ارتباطی اربعین

  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۸
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -مذاکره جدی با طرف عراقی برای کاهش تعرفه ارتباطی اربعین

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم مذاکره جدی با طرف عراقی در ارتباط با کاهش تعرفه ارتباطات بین دو کشور در ایام اربعین و اطمینان خاطر از پایداری سرویس جابجایی رومینگ ۹ تلفن همراه تاکید کرد.

 

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم مذاکره جدی با طرف عراقی در ارتباط با کاهش تعرفه ارتباطات بین دو کشور در ایام اربعین و فراهم سازی اطمینان خاطر از پایداری سرویس جابجایی رومینگ 9 تلفن همراه تاکید کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات محمود واعظی در جلسه شورای فنی این وزارتخانه، لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای ایام اربعین حسینی را خاطرنشان ساخت و بر پیگیری جدی تسهیلات ارتباطی زائرین اربعین تاکید کرد.


ایرنا نوشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فراهم سازی سرویس هایی برای نشر مفاهیم این رویداد بزرگ مذهبی در فضای مجازی و ایجاد امکانات ارتباطی در پایانه های مرزی برای سفر آسان و امن زائرین با همکاری نزدیک وزارت کشور و ستاد بازسازی عتبات خواستار شد.


وی ضرورت بررسی امکانات پیش بینی شده در این ایام را یادآور شد و گفت: کارکرد صحیح همه تدابیر اندیشیده اهمیت بسزایی دارد.سال های گذشته مرز مهران به عنوان مسیر اصلی رفت و آمد زائران عتبات عالیات و اربعین حسینی مورد توجه بود، فاصله مهران تا کربلا 280 کیلومتر، کاظمین 283، سامرا 444 و نجف 303 کیلومتر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :