موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/101318 :کد

0

در مناطق ثروتمندتر کاربران اپل را به سامسونگ ترجیح می دهند

  دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۱
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -در مناطق ثروتمندتر کاربران اپل را به سامسونگ ترجیح می دهند

کاربران در مناطق ثروتمندتر آیفون‌های اپل را به گلکسی‌های سامسونگ ترجیح می‌دهند

 کاربران در مناطق ثروتمندتر آیفون‌های اپل را به گلکسی‌های سامسونگ ترجیح می‌دهند

 

به گزارش تحلیل ایران،  اگر در کشوری زندگی می‌کنید که شهروندان میانگین درآمد بالایی دارند، احتمالا گوشی هوشمند شما آیفون است. موسسه بازاریابی ایتنرنتی WebpageFX به تازگی با تحلیل داده‌های بدست آمده از 30 میلیون کاربر گوشی‌هوشمند، اطلاعات جدیدی را ارایه کرده است که مطابق با آن مردم در کشورهای ثروتمندتر برای خرید گوشی های هوشمند برند اپل را به سامسونگ ترجیح می‌دهند.

 

نتایج این مطالعه نشان می‌دهد که دو سوم کاربران گوشی های هوشمند آیفون یا گلکسی دارند و 45 درصد از کاربران آیفون را به گلکسی ترجیح می‌دهند. اما آنچه این مطالعه را جالب ‌تر می‌کند، مکان زندگی این کاربران در ایالات متحده است. به نظر می رسد که ارتباط معناداری بین درآمد افراد و علاقه آنها به یکی از دو برند سامسونگ و اپل وجود دارد.

 

کاربران ایالت‌هایی که میانگین درآمد بالاتری دارند، از آیفون‌های اپل استفاده می‌کنند و گلکسی های سامسونگ نیز در میان کاربرانیایالت هایی رواج دارند که میانگین درآمد کمتری دارند.

 

ممکن است در نگاه اول بالا بودن قیمت آیفون ها دلیل این تمایلات متفاوت باشد اما گلکسی‌های سامسونگ نیز آن چنان ارزان قیمت نیستند. در حالی که قیمت آیفون 7 پلاس 769 دلار است، گلکسی اس 7 سامسونگ نیز 694.99 دلار قیمت دارد.

 

تابناک نوشت : اما تفاوت اصلی اینجاست که سامسونگ اسمارت فون‌های گلکسی خود را در رنج قیمت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌کند برای مثال شما می‌توانید گلکسی J3 را با قیمت 199 دلار خریداری کنید در حالی که آیفون‌های اپل معمولا در رنج قیمت بالا در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و کاربران انتخاب‌های متنوعی ندارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :