موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/101390 :کد

0

فساد در عربستان، قانون شده است

  دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -فساد در عربستان، قانون شده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون مقاومت ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون مقاومت ملت ایران است.

به گزارش تحلیل ایران سردار محمدرضا نقدی رئیس بسیج سازمان مستضعفین در هفدهمین همایش سراسری مسئولین بسیج وزارت نفت که در باشگاه شماره یک صنعت نفت برگزار شد اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی مرهون مقاومت ملت ایران بوده که بدست آمده است.
 
رئیس بسیج سازمان مستضعفین ادامه داد: ما در عرصه نظامی قوی‌ترین نیروهای مسلح را داریم که توانستند توازن قدرت را برقرار کنند و جلوی دشمنان اسلام ایستادگی کند و این دستاوردها در مقاومت ما پدید آمده است ما ایستادگی کردیم و تسلیم دشمنان نشدیم و خداوند هم ما را یاری کردو پاداش آن را به ما داد دشمنان جرات نگاه چپ به ما را ندارند حتی یک تیر نمی‌تواند به سمت ما شلیک کند.
 
وی افزود: ما علم و فناوری این را داریم که موشک بسازیم و این توانایی و علم این را داریم که در سایر افق به پیشرفت‌های و دستاوردهای شگرفی برسیم و این دستاوردها از دل مقاومت بوجود آمده است.
 
سردار نقدی عنوان کرد: امروزه هزاران شبکه‌ ماهواره‌ای بر علیه کشور ما فعالیت می‌کنند ولی این انقلاب به سرعت در حال پیشرفت است. انقلاب اسلامی نه تنها در منطقه بلکه در سایر نقاط جهان نیز صادر شده است و تنها راه مقابله با دشمنان مقاومت است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امروزه مقامات آمریکایی التماس می‌کنند با مقامات ایرانی دست بدهند افزود: این واقعیت‌های امروز دنیا در نتیجه مقاومت است. اینها دستاوردهای بزرگی است که به راحتی به دست نیامده است پیشرفت‌هایی که امروز شاهد آن هستیم با عشق و محبت و بیان حقیقت و مبتنی بر فطرت به دست آمده است تمام بوق‌های تبلیغاتی در دنیا علیه ما تبلیغ می‌کنند ولی ما به لطف خداوند و مقاومت روز به روز پیشرفته‌تر و محبوب‌تر می‌َشویم.
 
وی اقتصاد مقاومتی اقتصاد برتر دانست و عنوان کرد: اگر ما فرمایشات مقام معظم رهبری را در حوزه اقتصاد مقاومتی عمل کنیم قطعا مشکل اقتصادی نداشته و اقتصاد برتر خواهیم شد. عده‌ای به دنبال دنبال کردن اقتصاد شیخ‌نشین هستند که مثل آنها وابستگی داشته باشد ولی ما می‌توانیم با اتکا به فرمایشات مقام معظم رهبری و استفاده از نخبگان جوان ایرانی بر مشکلات اقتصادی فائق بیاییم.
 
سردار نقدی ادامه داد: در کشور عربستان فساد قانون شده است و 40 درصد مردم آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند و حاکمان سعودی پول‌های نفتی را صرف خرید سلاح‌های نظامی ساختن کاخ و ماشین‌هایی از طلا می‌کنند و عده‌ای از فقر و نداری می‌میرند ما افتخار داریم با فساد مبارزه می‌کنیم و باید پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی را پیاده کنیم.
 
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:رئیس سازمان بسیج مسنضعفین وفور نخبگان ایرانی در کشور را نعمت دانست و افزود: ما جوانان و نخبگان توانمندی در کشور داریم دولت باید با حمایت این جوانان نخبه آنها را به خدمت بگیرد از فرار مغزها جلوگیری کند وزیر نفت بارها تاکید داشته که با فساد مقابله کنید و مسئولین باید در نوشتن قراردادها دقت تمام را به خرج دهند و طوری نشود که قراردادی روی میز دولت قرار گیرد که 150 بار اصلاحیه بخورد این ابرفساد است و ما باید در مقابل این خطاها بایستیم.
 
سردار نقدی در پایان خاطرنشان کرد: ما با تلاش و اعتماد به نفس می‌توانیم اقتصاد صنعتی پیشرفته را پیاده‌سازی کنیم و جوانان ما که در صنعت نانو، نظامی دفاعی ، هسته‌ای و بسیاری از صنایع پیشرفته موفق شده اند با اعتماد به دانش بومی به دستاوردهای زیادی برای کشور پدید آوردند و این تلاش‌ها با مقاومت نتیجه می‌دهد.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :