موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دانشگاه

a/101429 :کد

0

اعتراض دانشجویان به هزینه سنوات تحصیلی

  دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۱
تعداد بازدید : ۴۵۱   
 تحلیل ایران -اعتراض دانشجویان به هزینه سنوات تحصیلی

شماری از دانشجویان پردیس فنی عباسپور دانشگاه شهید بهشتی در اعتراض به حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی و خصوصی سازی فضای دانشگاه تجمع اعتراضی برپا کردند.

شماری از دانشجویان پردیس فنی عباسپور دانشگاه شهید بهشتی در اعتراض به حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی و خصوصی سازی فضای دانشگاه تجمع اعتراضی برپا کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی، واکنش شماری از دانشجویان پردیس فنی عباسپور دانشگاه شهید بهشتی را برانگیخت. آن‌ها نسبت به آن‌چه خصوصی سازی فضای دانشگاه می‌خوانند، اعتراض کرده‌اند.

 

دانشجویان پردیس سید خندان دانشگاه خواجه نصیر نیز امروز(دوشنبه 12 مهرماه) در اعتراض به حذف هزینه سنوات تحصیلی تجمع کردند.روزهای گذشته نیز شماری از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر در اعتراض به حذف هزینه‌های سنوات تحصیلی تجمع اعتراض‌آمیزی برگزار کردند.


تسنیم نوشت: همچنین هفته‌های گذشته جمعی از دانشجویان دانشگاه اصفهان به دلیل تغییر مصوبات مربوط به سنوات تحصیلی دانشجویان کارشناسی و همچنین مشکلات خوابگاه و تغذیه‌ دانشجویان ارشد و دکتری تجمع کردند.


سنوات تحصیلی پس از اتمام ترم 8 برای دانشجویان کارشناسی، اتمام ترم 4 برای دانشجویان کارشناسی ارشد و اتمام ترم 9 برای دانشجویان دوره دکتری اعمال می‌شود که بر این اساس ادامه تحصیل دانشجویان منوط به پرداخت هزینه است.

                               

سنوات     دانشگاه     تجمع     اعتراض     هزینه    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :