موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/101485 :کد

0

ازین پس رویدادهای تقویم را گوگل مپس نشان میدهد

  ﺳﻪشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -ازین پس رویدادهای تقویم را گوگل مپس نشان میدهد

گوگل مپس ازین پس رویدادهای تقویم را نیز نمایش می دهد

 گوگل مپس ازین پس رویدادهای تقویم را نیز نمایش می دهد

 

به گزارش تحلیل ایران آیا تا به حال یک قرار ملاقات در تقویم گوگل تنظیم کرده اید؟ در گذشته این نوع قرار ملاقات ها که با محل برگزاری آن آشنایی نداشتید مستلزم آن بود که گوگل مپس را باز کنید و مسیر درست را پیدا کنید. اما اکنون به نظر می رسد گوگل تصمیم گرفته است در آخرین بروزرسانی اپلیکیشن گوگل مپس، قابلیت های اساسی اپلیکیشن تقویم را نیز اضافه کند.

 

به گفته گوگل:

برای اطمینان از اضافه شدن رویدادهای تقویم به گوگل مپس، هنگامی که در حال ساخت یک رویداد جدید در تقویم هستید آدرس مورد نظر را در بخش 'where' وارد کنید. اگر این علامت گذاری در هر دو اپلیکیشن گوگل مپس و تقویم درست اتفاق افتاده باشد، هر زمانی که گوگل مپس را باز کنید رویدادهای تقویم را در نقشه خواهید دید.

 

در واقع اکنون می توانید مسیر خود را برای رسیدن به محل قرار ملاقات، مستقیماً از داخل اپلیکیشن مپس و بر اساس برنامه زمانبندی تقویم مشخص کنید و دیگر نیازی به سوییچ کردن بین دو اپلیکیشن نخواهید داشت. البته گوگل اشاره کرده که کاربران باید با یک حساب کاربری در هر دو سرویس ثبت نام کرده باشند تا بتوانند از این قابلیت جدید استفاده کنند.

 

علاوه بر این، گوگل مپس ازین پس می تواند رویدادهای نزدیک را به نمایش بگذارد. بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که به پیدا کردن مسیر قبل از حرکت به سمت یک محل ناشناس اهمیت می دهید، این قابلیت جدید کاملاً برایتان کاربردی خواهد بود.

 

تابناک نوشت : ظاهراً این قابلیت جدید فعلاً در انحصار اندروید است اما می توان انتظار داشت که در نهایت برای iOS نیز عرضه شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :