موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/101491 :کد

0

سرمربی تیم ملی فوتسال: نباید ما قهرمان جهان می‌شدیم

  ﺳﻪشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۶
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -سرمربی تیم ملی فوتسال: نباید ما قهرمان جهان می‌شدیم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ما نباید قهرمان جهان می‌شدیم چرا که امکانات‌مان در مقابل سایر کشورها قابل قیاس نبود.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ما نباید قهرمان جهان می‌شدیم چرا که امکانات‌مان در مقابل سایر کشورها قابل قیاس نبود.

 

به گزارش تحلیل ایران  ، محمد ناظم‌الشریعه در مورد مقام سومی ایران در جام جهانی اظهار داشت: تیم ایران درست است که از لحاظ امکانات هیچ چیزی نداشت اما غیرتی داشت که مثال‌زدنی بود. البته می‌دانیم که برای قهرمانی فقط غیرت لازم نیست و یک سری مسائل دیگر هم باید وجود داشته باشد.


وی افزود: لطف خدا و دعای خیر مردم باعث شد که چنین مقامی را کسب کنیم. باید قدردان این بازیکنان بود چرا که تمام تلاش خود را انجام دادند.


سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه آیا فکر می‌کرد بتواند تیم ملی فوتسال برزیل را شکست بدهد، گفت: شما می‌توانید از بازیکنان تیم ملی بپرسید که من به آنها قبل از هر بازی چه می‌گفتم. واقعاً به این بازیکنان اعتماد داشتیم هرچه از زمان بازی‌ها می‌گذشت شرایط‌مان بهتر می‌شد نیمه‌های دوم را به مراتب بهتر از نیمه‌های اول برگزار کردیم. خدا را شکر بازیکنان چون می‌خواستند گوش کردند و نکات تاکتیکی را به خوبی در زمین پیاده کردند.


ناظم‌الشریعه در مورد اینکه در دیدار مقابل روسیه می‌توانستیم پیروز میدان شویم، گفت: روسیه نایب قهرمان اروپا است آنها 11 ثانیه نمی‌توانستند توپ را کنترل کنند اگر در آن 11 ثانیه پایانی توپ‌مان به گل تبدیل می‌شد هم‌اکنون جایگاه‌مان فرق می‌کرد البته قبول دارید که ما نباید قهرمان جهان بشویم. انصافاً خدا به ما لطف کرد که ما در این جایگاه قرار گرفتیم البته حق‌مان بود اما اگر امکانات‌مان را با دیگر کشورها مقایسه کنید متوجه می‌شوید که قابل قیاس نیست.


وی با اشاره به اینکه خیلی‌ها معتقدند تیم ملی فوتسال ایران بهترین تیم تاریخ بوده است، گفت: من این موضوع را قبول دارم اما مگر در سال 2008 ما بهترین بازیکنان را در اختیار نداشتیم. وحید شمسایی، محمد کشاورز، محمدرضا حیدریان، مصطفی نظری این بازیکنان کم بودند؟! من هم دست همه بازیکنان را می‌بوسم اما باید کمی هم منطقی بود.


هم‌اکنون بازیکنان کاری کردند که می‌توانند بهترین تیم تاریخ باشند. در سال‌های گذشته هم تیم ایران بازیکنان بسیار خوبی داشته است. انگیزه و صداقت بسیار مهم است.


سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد گل‌هایی که به ثمر رساندیم، اظهار داشت: تمام گل‌هایی که ما به ثمر رساندیم براساس کار تاکتیکی بود اما گل‌هایی که دریافت کردیم به خاطر اشتباهات‌مان بود که آن هم به دلیل این بود که بازی دوستانه کمی داشتیم. من به بازیکنانم حق دادم و هیچ چیزی به آنها نگفتم.


فارس نوشت: ناظم‌الشریعه در مورد اینکه تیم ملی ایران قهرمان آسیا شد اما هیچ حمایتی از آن نشد، گفت: ان‌شاءالله که در آینده این حمایت‌ها بیشتر خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :