موضوعات ‌مرتبط: سیاسی جهان اسلام

a/101548 :کد

نعیم قاسم:

ایران نمونه حکومت برگرفته از فرهنگ عاشورایی است

  ﺳﻪشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -ایران نمونه حکومت برگرفته از فرهنگ عاشورایی است

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد محور مقاومت امروز به لطف مردان نیرومند و دلیرش ایستادگی می‌کند در حالی که محور مقابل دچار سردرگمی و تشویش شده است.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد محور مقاومت امروز به لطف مردان نیرومند و دلیرش ایستادگی می‌کند در حالی که محور مقابل دچار سردرگمی و تشویش شده است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایسنا؛ نعیم قاسم، معاون سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم آغاز عزاداری حسینی در مجمع سیدالشهدا (ع) در ضاحیه جنوبی بیروت تاکید کرد: امروز دیگر امکان ضربه زدن به اسلام و تخریب چهره آن وجود ندارد؛ چراکه مردان خدا در میدان‌ها از آن حفاظت می‌کنند. محور مقاومت نیز امروز به لطف مردان دلاورش در برابر خطرات ایستاده است در حالیکه محور مقابل دچار سردرگمی است.


نعیم قاسم اظهار داشت، ایران در مقابل جهان ایستاد و از حق هسته‌ای خود دفاع کرد و اکنون در موضع اقتدار قرار دارد و به کشورهای عربی و اسلامی کمک می‌کند. ایران از محور مقاومت لبنان و فلسطین حمایت می‌کند و نیازی به دیگران ندارد و این نمونه یک حکومت برگرفته از فرهنگ عاشورایی است.


معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان افزود: سیاست آن است که به امور مردم رسیدگی کند، برخی باید راهی را انتخاب کنند نه اینکه بگویند در کنار مردم هستند و هیچ موضعگیری ندارد، ملی گرا کسی است که خود را فدا می‌کند تا مردم زندگی خوبی داشته باشند.


نعیم قاسم در ادامه تاکید کرد: لبنان محکوم به توافق است و هر گروهی که در فکر برهم زدن گروه‌های دیگر و تفرقه است، نمی‌تواند به هدف خود در لبنان برسد، لبنان از آتش جنگ سوریه نجات یافت و امروز کسی نمی‌تواند اعلام بیعت با تکفیری‌ها و یا اسرائیل کند.


وی تاکید کرد: این مردان خدا و فداکاری آنها و خانواده‌هایشان بود که ما را به حفظ لبنان در برابر تکفیری‌ها رساند، لبنان نمونه پیروزی بر تکفیری‌ها است و این حفاظت به لطف همکاری سه عنصر مردم، ارتش و مقاومت محقق شد. مقاومت به لطف اقدامات نیروهایش موفق شد دشمن اسرائیلی را دفع کند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :