موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مذهبی

a/101612 :کد

ماه محرم برای درس آموزی است

ماه محرم، فرصتی برای درس آموزی عاشوراست

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۴
تعداد بازدید : ۴۷۷   
 تحلیل ایران -ماه محرم، فرصتی برای درس آموزی عاشوراست

این ایام نورانی فرصتی برای درس آموزی از ارزش های بزرگ عاشوراست که باید در آنان تامل و تفکر کرد و از جمله این ارزش ها حفظ و حراست از دین، پایداری در راه خدا، مقاومت، ایثار، فداکاری و وفای به عهد است .

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به فرارسیدن ایام محرم، نوشت: این ایام نورانی فرصتی برای درس آموزی از ارزش های بزرگ عاشوراست که باید در آنان تامل و تفکر کرد و از جمله این ارزش ها حفظ و حراست از دین، پایداری در راه خدا، مقاومت، ایثار، فداکاری و وفای به عهد است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، «علی اکبر ولایتی» در ادامه این یادداشت خود ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله علیه السلام به عزاداران حسینی، آورده است: ایران اسلامی سیاهپوش محرمی است که مکتب انسان سازی و موجب بقای اسلام و دین است و ضروری است

علاوه بر عزاداری، به غم و اندوه درونی و قلبی هم توجه نمود تا بتوان برای نزدیکی هر چه بیشتر به خدا و اهل بیت علیهم السلام از این فرصت بهره برد و در مسیر رشد و تعالی گام برداشت.


ایرنا نوشت: ولایتی در پایان این یادداشت خود افزود: آرزوی قبولی طاعات و عزاداری های عاشقان حسینی و علاقه مندان به اهل بیت علیهم السلام را داشته و از عزیزان التماس دعا دارم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :