موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحلیلی

a/101638 :کد

انتخابات در امریکا

گاف جمهوری‌خواهان در آستانه برگزاری مناظره

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۰۴:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۱۱۴۱   
 تحلیل ایران -گاف جمهوری‌خواهان در آستانه برگزاری مناظره

سایت جمهوری‌خواهان در حالی «مایک پنس» را پیروز مناظره اعلام کرد و به تجلیل از عملکرد وی پرداخت که مناظره هنوز انجام نشده است.

سایت جمهوری‌خواهان در حالی «مایک پنس» را پیروز مناظره اعلام کرد و به تجلیل از عملکرد وی پرداخت که مناظره هنوز انجام نشده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، در حالی که هنوز حدود یک ساعت تا آغاز تنها مناظره نامزدهای معاونت ریاست‌جمهوری آمریکا باقی مانده، سایت جمهوری‌خواهان در گافی آشکار «مایک پنس» نامزد این حزب را پیروز مناظره‌ اعلام کرد.


در این خبر که مشخص است برای انتشار پس از انجام مناظره آماده شده بود، سایت جمهوری‌خواهان نوشته است که «با خوابیدن گرد و خاک» مشخص است که «این اجماع وجود دارد که مایک پنس مناظره را برده است.»


این سایت حتی به تحلیل لحظات برجسته مناظره هم پرداخته و از صحبت‌های پنس در مورد «اقتصاد» و «رسوای‌هایی هیلاری (کلینتون)» به عنوان مهمترین لحظات مناظره یاد کرده است.

این خبر و چند مطلب دیگر در تحلیل مناظره‌ای که هنوز انجام نشده، دقایقی بعد از انتشار از خروجی این سایت حذف شدند.


فارس نوشت : در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا، نامزدهای دو حزب اصلی به صورت سنتی نامزد مد نظر خود برای سمت معاون رئیس‌جمهور را هم معرفی می‌کنند.


«دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان پنس را به عنوان زوج انتخاباتی خود برگزیده و «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات‌ها «تیم کین» را به عنوان گزینه معاونت ریاست‌جمهوری معرفی کرده است.

پنس و کین قرار است تا ساعتی دیگر با هم مناظره داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :