موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی_آموزشی

a/101681 :کد

دکتر حسین توکلی:

امروز؛ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی فنی وحرفه‌ای علمی کاربردی

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -امروز؛ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی فنی وحرفه‌ای علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند طی روزهای چهارشنبه ۱۴،پنج‌شنبه ۱۵ و شنبه ۱۷ مهرماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه علمی و کاربردی خبر داد و گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند طی روزهای چهارشنبه 14،پنج‌شنبه 15 و شنبه 17 مهرماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


به گزارش تحلیل ایران ؛ دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: ثبت نام  103 هزار و 238 نفر پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته محل‌های دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارت‌های سال 1395 دانشگاه جامع علمی – کاربردی از امروز چهارشنبه 14 مهر ماه شروع شده و در روزهای پنج شنبه 14 و شنبه 17 مهر نیز ادامه دارد.


وی در ادامه با اشاره به قبولی بیش از 97 درصد ثبت نام کنندگان در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه علمی و کاربردی، تصریح کرد:در مجموع 105 هزار و 862 نفر در این دوره ها ثبت نام کردند که از این تعداد 103 هزار و 238 پذیرفته شدند که از این تعداد 34 هزار و 140 نفر پذیرفته شدگان زن و مابقی مرد هستند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان همچنین خاطر نشان کرد: پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها در روزهای اعلام شده با در دست داشتن مدارک مندرج در بند «ب» اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی پذیرفته‌شدگان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور  به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت با توجه به کد رشته محل قبولی به نشانی مندرج در جدول شماره چهار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :