موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/101699 :کد

پس از بیست و هشت روز دریانوردی؛

بازگشت ناو گروه چهل و سوم نیروی دریایی ارتش به جاسک

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۳۹
تعداد بازدید : ۴۴۳   
 تحلیل ایران -بازگشت ناو گروه چهل و سوم نیروی دریایی ارتش به جاسک

ناو گروه چهل و سوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از بیست و هشت روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، به منطقه دوم نیروی دریایی در جاسک بازگشت.

ناو گروه چهل و سوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از بیست و هشت روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، به منطقه دوم نیروی دریایی در جاسک بازگشت.
 


به گزارش تحلیل ایران، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به بازگشت چهل و سوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از بیست و هشت روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، به منطقه دوم نیروی دریایی در جاسک گفت: این ناو گروه متشکل از ناوهای لاوان، فلاخن، خنجر و کنارک ، در ماموریت خود دو هزار و پانصد و پنجاه مایل دریایی را پیموده است.


امیر دریادار دوم حبیب الله سیاری افزود: ماموریت این ناوگروه که در بندر کراچی پهلو گرفته بود، انتقال پیام صلح و دوستی به کشور پاکستان است.


وی گفت: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، نیروی دریایی ارتش علاوه بر تامین امنیت خطوط کشتیرانی در آبهای آزاد و تامین منافع کشور در این آبها، وظیفه ارتقاء مناسبات ایران با کشورهای دیگر و نشان دادن اقتدار و عزت ایران در مجامع بین المللی را نیز برعهده دارد. 


مهر نوشت:فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: اکنون مظهر اقتدار مردم  ایران اسلامی در دریا ، نیروی دریایی است. 


ناو گروه چهل و چهارم متشکل از ناوشکن الوند و ناو لجستیکی بوشهر امروز راهی آبهای آزاد می شود. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :