موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/101702 :کد

به دلیل شرایط نامساعد جسمی

استعفای قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -استعفای قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

اصغر آب‌خضر از قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استعفا داد.

اصغر آب‌خضر از قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استعفا داد.


به گزارش تحلیل ایران، در نامه قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اصغر آب خضر، خطاب به نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آیت الله جنتی- که در تاریخ ۲۰ /۶/ ۱۳۹۵ به رشته تحریر در آمده است- حساسیت ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شرایط نامساعد جسمی و ضرورت حضور نیرویی جوان و با انگیزه،   از دلایل این استعفا بیان شده است.


متن نامه استعفا آب‌خضر به شرح زیر است:

«احتراما با تبریک اعیاد مبارک قربان و غدیر و با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای حضرت مستطاب عالی  همانگونه که حضورا به استحضار رسید امسال با توجه به چالش های داخلی پس از توافق هسته ای و همچنین موضوع بسیار مهم انتخابات ریاست جمهوری و جنگ های نیابتی در اطراف ایران، برگزاری با شکوهتر مراسم و مناسبت ها با حضور شایسته و برنامه های متنوع به ویژه برای چهلمین سالگردپیروزی انقلاب از اهمیت ویژه ای برخودار می باشد. لکن با توجه به شرایط عارضه قلبی و جراحی قلب باز که برای اینجانب پیش آمد و مشکلات پر استرس، پزشکان معالجم شدیدا تاکید کرده اند که از فعالیت های اجرایی جدا خود داری نمایم.

لذا با توجه به قانون عدم بکار گیری نیروهای باز نشسته از مسئولیت های اجرایی، اینجانب نیز از سمت قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استعفاء نموده تا افراد جوان تر با انگیزه بهتر جایگزین شوند. قطعا هرکجا باشم خود را سرباز انقلاب و رهبری معظم انقلاب مد ظله العالی می دانم.


یکبار دیگر خداوند را سپاسگزارم هستم که توفیق داد ۳۵ سال در خدمت حضرت عالی باشم و انشاء الله آنچه انجام شده مورد رضایت خداوند، روح ملکوتی امام عزیز(ره) و شهدا و مردم و رهبر معظم انقلاب بوده باشد.»


ایسنا نوشت:همچنین متن نامه  آیت الله جنتی برای پذیرش این استعفانامه نیز به شرح زیر است:


«پیرو استعفای جناب عالی از سمت قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به علت مشکلات جسمی و عوارض ناشی از عمل قلب و غیره، ضمن تقدیر و تشکر فراوان از خدمات مخلصانه و صادقانه جناب عالی در طول حدود ۳۵ سال در سمت های مختلف و تقدیر از روحیه انقلابی شما، قبول استعفاء را اعلام میدارم. البته این به معنای قطع روابط شما با شورا نمی باشد.
امید است در هر حال پیوسته از الطاف و عنایات الهی برخوردار باشید. »

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :