موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/101708 :کد

عملیات سپاه در کرمانشاه

اطلاعات جدید از عملیات ویژه نیروی زمینی سپاه

  چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -اطلاعات جدید از عملیات ویژه نیروی زمینی سپاه

جدیدترین اطلاعات از عملیات ویژه نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه منتشر شد.

جدیدترین اطلاعات از عملیات ویژه نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه منتشر شد.


به گزارش تحلیل ایران، روز گذشته رزمندگان سپاه اسلام در قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران موفق شدند که در منطقه مرزی کرمانشاه، یک تیم تروریستی وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی را در جریان یک درگیری مسلحانه، شناسایی و منهدم کنند.


مرحله اول این عملیات، از آنجا آغاز شد که تیم‌های اطلاعات قرارگاه نجف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متوجه حضور یک تیم تروریستی 12 نفره در مناطق صفر مرزی در کرمانشاه شده و از همان لحظه کار اطلاعاتی برای کنترل این تیم، آغاز می‌شود.


پس از رصد دقیق این تیم و گذشت چند روز، نیروهای سپاه که اطلاعات کاملی از وضعیت، موقعیت و تجهیزات تروریست‌ها داشتند، اقدام به محاصره این تیم تروریستی در یک منطقه صعب‌العبور مرزی کردند و تروریست‌ها 2 روز در محاصره کامل سپاه بودند تا اینکه نهایتاً با حملات دقیق نیروهای سپاه، تمام تروریست‌ها اعم از فرمانده و 11 عضو دیگر این تیم به هلاکت می‌رسند.

 


در جریان این عملیات، قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه پاسداران که خود دارای بالگردهای رزمی کبرا است، تصمیم می‌گیرد که از چند فروند بالگرد نیز برای هدف قرار دادن تروریست‌ها استفاده کند که نهایتا 2 فروند بالگرد به منطقه اعزام و کبراهای قرارگاه نجف، محل حضور تروریست‌ها را با راکت هدف قرار می‌دهند و سپس تکاوران قرارگاه نجف سپاه، وارد عمل شده و اقدام به پاکسازی محل کرده و نهایتا موفق می‌شوند که با به هلاکت رساندن تروریست‌ها، محل را به طور کامل پاکسازی کنند.


طبق اعلام مسئولان، این تیم تروریستی وابسته به داعش نبوده، اما به دیگر گروهک‌های تروریستی که تحت حمایت مستقیم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان هستند، وابسته بوده و مستندات این وابستگی نیز موجود است.


از این تیم تروریستی حجم قابل توجهی تسلیحات، مهمات، مسیریاب، بی‌سیم و . . . کشف و ضبط شده و هم اکنون در اختیار رزمندگان سپاه پاسداران در قرارگاه نجف اشرف است.


در این عملیات تعداد 3 تن از رزمندگان سپاه اسلام مجروح شدند که مجروحیت این 3 تن سطحی بوده و بلافاصله پس از مداوای سرپایی به یگان خود ملحق شدند.


تسنیم نوشت:هدف این تیم تروریستی از نفوذ به داخل خاک میهمن اسلامی، ایجاد ناامنی و انجام عملیات‌های تروریستی بوده که با ضربه دقیق و کاری و همچنین هوشیاری کامل نیروهای سپاه پاسداران، این تیم در دستیابی به اهداف خود ناکام ماند.

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :