موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/101770 :کد

ناصر صالح سرمربی سابق تیم ملی

سرمربی سابق تیم فوتسال: کمیته فوتسال به فوتسالی‌ها سپرده شود

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۳۱
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -سرمربی سابق تیم فوتسال: کمیته فوتسال به فوتسالی‌ها سپرده شود

ناصر صالح سرمربی سابق تیم ملی جوانان فوتسال معتقد است که ریاست کمیته فوتسال باید به دست افراد متخصص و فوتسالی سپرده شود.

ناصر صالح سرمربی سابق تیم ملی جوانان فوتسال معتقد است که ریاست کمیته فوتسال باید به دست افراد متخصص و فوتسالی سپرده شود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، ناصر صالح  گفت‌: با انتقاد از بلاتکلیفی کمیته فوتسال گفت: افرادی که فوتسالی هستند می‌توانند برای پیشرفت فوتسال برنامه‌ریزی‌ خوبی انجام دهند و به همین دلیل باید این سمت‌ها بدست افراد فوتسالی و با علاقه سپرده شود.


وی ضمن بیان اینکه تیم ملی فوتسال نواقصی در ساختار دفاعی خود داشت اظهار داشت: هر دوره از مسابقات شرایط خاص خود را دارد و کسب مقام سوم تیم ملی فوتسال را باید به خاطر بازیکنان باانگیزه و کادر فنی فعال مانند صانعی، هاشم‌زاده و دیگر اعضا دانست.


صالحی با بیان اینکه سرمربی تیم ملی هماهنگ کننده است نه آموزش دهنده گفت: بازیکنان ما اصول اولیه دفاع کردن را نمی‌دانند و از این رو باید باشگاه‌های کشور در آموزش بازیکنان تلاش بیشتری کنند تا تیم ملی کیفیت بهتری پیدا کنند.


وی در رابطه با وظایف فدراسیون فوتسال برای پیشرفت به برنامه ریزی خوب اشاره کرد و گفت: ارتباط داشتن با فدراسیون‌های خوب و با اعتبار مانند اسپانیا و برزیل با داشتن پتانسیل خوب بازیکنان ما می‌تواند به پیشرفت فوتسال کمک کند.


ایسنا نوشت: سرمربی سابق تیم ملی جوانان فوتسال در پایان از نبودن تدارکات خوب برای تیم ملی فوتسال اعلام نارضایتی کرد و گفت: چنین حاشیه‌هایی تیم را دچار استرس و افت انگیزه می‌کند و باید به این مشکل رسیدگی شود چرا که زیبنده‌ی ورزش کشوری مثل ایران نیست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :