موضوعات ‌مرتبط: ورزشی دو و میدانی

a/101795 :کد

لیگ دوومیدانی مردان

نفت، قهرمان لیگ دوومیدانی مردان شد

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۳۴۰   
 تحلیل ایران -نفت، قهرمان لیگ دوومیدانی مردان شد

مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.

 

مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.


به گزارش تحلیل ایران،  مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور  که با حضور 200  ورزشکار  طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 13 و 14 مهر در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.

باشگاه نفت تهران با به خدمت گرفتن قهرمانان دو و میدانی کشور، طی سه مرحله رقابت در مسابقات لیگ کشور با کسب 629 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد.تیم ذوب آهن اصفهان با کسب 534 امتیاز نایب قهرمان شد و نیروی زمینی ارتش نیز با 361 امتیاز به مقام سومی دست یافت.

 خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما نوشت: میلاد سیار از تیم ذوب آهن اصفهان به عنوان ورزشکار اخلاق و حمید رضا زورآوند از تیم نفت تهران به عنوان پرامتیاز ترین ورزشکار این دوره از رقابت ها معرفی شدند.نتایج رشته های برگزار شده در روز پایانی این دوره از مسابقات به این شرح است:

• 200 متر:
1- علی خدیور - ذوب آهن اصفهان - 20:94 ثانیه
2- رضا قاسمی - نفت تهران - 21:35 ثانیه
3- محمدرضا فریدی - مقاومت - 21:79 ثانیه
• 800 متر:
1- امیر مرادی - ذوب آهن اصفهان - 1:51:52 دقیقه
2- مسلم نیادوست - نفت تهران - 1:52:00 دقیقه
3- محمد جعفری - نیروی زمینی ارتش - 1:52:95 دقیقه
• 400 متر بامانع:
1- جواد شوریابی - نیروی زمینی ارتش - 51:67 ثانیه
2- میلاد رمضانی - ذوب آهن اصفهان - 51:74 ثانیه
3- محمدرضا رحمانی - نیروی زمینی ارتش - 52:85 ثانیه
• 3000 متر بامانع:
1- حسین کیهانی - نفت تهران - 8:54:33 دقیقه
2- احمد فرود - نفت تهران - 9:15:39 دقیقه
3- بهزاد مصطفوی - ذوب آهن اصفهان - 9:18:32 دقیقه
• پرتاب وزنه:
1- علیرضا مهرصفوتی - نفت تهران - 18.27 متر
2- علی ثمری - نفت تهران - 18.13 متر
3- شاهین مهردلان - خراسان شمالی - 17.69 متر
• پرتاب دیسک:
1- محمود صمیمی - ذوب آهن اصفهان - 57.98 متر
2- بهنام شیری - مقاومت - 55.82 متر
3- علی شیریان - عقاب نیروی هوایی ارتش - 50.90 متر
• پرش ارتفاع:
1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.15 متر
2- آرین زرعکانی - عقاب نیروی هوایی ارتش - 2.05 متر
3- علی اصغر شایسته فر - مقاومت - 2.00 متر
• پرش طول:
1- سبحان طاهرخانی - پارس مهر فارس - 7.44 متر
2- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 7.41 متر
3- محمد قایدزاده - ذوب آهن اصفهان - 7.21 متر
• 10000 متر:
1- حسن عابدی - ذوب آهن اصفهان - 31:38:91 دقیقه
2- رحیم دیبایی - ذوب آهن اصفهان - 31:50:58 دقیقه
3- علی اکبر بذری - نیروی زمینی ارتش - 31:57:81 دقیقه
• 4 در 400 متر امدادی:
1- نیروی زمینی ارنش - 3:15:04 دقیقه
2- مقاومت - 3:15:27 دقیقه
3- ذوب آهن اصفهان - 3:16:02 دقیقه
• دهگانه:
1- رضا مرادی - پارس مهر فارس - 5481 امتیاز
2- رضا دودانگه - نیروی زمینی ارتش - 5239 امتیاز
3- علی محبی - پارس مهر فارس - 5288 امتیاز
• جمع امتیازات تیمی مرحله نهایی:
1- نفت تهران : 197 امتیاز
2- ذوب آهن اصفهان : 186 امتیاز
3- نیروی زمینی ارتش : 140 امتیاز
4- مقاومت : 124 امتیاز
5- عقاب نیروی هوایی ارتش : 82 امتیاز
6- پارس مهر فارس : 72 امتیاز
7- ستارگان قومس : 25 امتیاز
8- خلیج فارس بوشهر : 19 امتیاز
• جمع امتیازات تیمی هر سه مرحله:
1- نفت تهران : 629 امتیاز
2- ذوب آهن اصفهان : 534 امتیاز
3- نیروی زمینی ارتش : 361 امتیاز
4- مقاومت : 288 امتیاز
5- پارس مهر فارس : 282 امتیاز
6- عقاب نیروی هوایی ارتش : 192 امتیاز
7- خلیج فارس بوشهر : 50 امتیاز
8- ستارگان قومس : 36 امتیاز
                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :