موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دفاعی امنیتی

a/101809 :کد

فرمانده مرزبانی کشور

امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور برقرار است

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۱
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور برقرار است

فرمانده مرزبانی کشور گفت: به واسطه رشادت‌های نیروهای امنیتی و مرزبانی امروز امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور برقرار است.

 

فرمانده مرزبانی کشور گفت: به واسطه رشادت‌های نیروهای امنیتی و مرزبانی امروز امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور برقرار است.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، سردار قاسم رضایی اظهار داشت: اعتقاد قلبی ما بر این است که هر چه داریم از محرم و صفر است و ما از بعثت پیامبر(ص)، واقعه غدیر، واقعه عاشورا و انقلاب اسلامی را در مسیر خداوند می‌دانیم.


فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه گفت: آرامش امروزی که باوجود ناامنی موجود در منطقه و کشورهای همسایه، در ایران اسلانی حاکم است، ناشی از حرکت ما در مسیر حرکت الهی است و ما باید بابت این امر خداوند متعال را سپاسگذار باشیم.


وی با اشاره به وحدت و همدلی موجود در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مردم سخت‌کوش، مسلمان، متدن و با تعصب شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همگرایی کاملی با نظام جمهوری اسلامی دارند و همه کسانی که در این منطقه خدمت کرده‌اند، با این وحدت بی‌نظیر اقرار دارند.


رضایی با اشاره به میزبانی شایسته مردم سیستان و بلوچستان از رهبر معظم انقلاب در زمان تبعید شدن و زندگی در ایرانشهر، خاطرنشان کرد: بی‌توقع‌ترین مردم کشور در سیستان و بلوچستان زندگی می‌کنند که به معنای واقعی کلمه پشتیبان ولایت فقیه هستند.


فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به همسایگی سیستان و بلوچستان با سه کشور و مرزهای طولانی این استان، اظهار داشت: مدیریت مطلوب مرزهای سیستان و بلوچستان جز با همکاری تنگاتنگ مردم با نیروهای امنیتی ممکن نیست و خوشبختانه امروز این امر در سیستان و بلوچستان محقق شده است.


وی تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی تلاش زیادی دارند تا با توطئه‌های مختلف آرامش مرزهای شرقی کشور را بر هم بزنند، ولی این امر به برکت خون شهدا و با وجود تلاش بی‌وقفه نیروهای امنیتی و همکاری مردمی هرگز محقق نمی‌شود.رضایی با اشاره به وجود دو هزار شهید و چهار هزار جانباز در سیستان و بلوچستان، گفت: سیستان و بلوچستان یک استان شهیدپرور است و تا زمانی که عطر شهدا در این گسترده است، توطئه دشمنان برای ناامن کردن این استان راه به جایی نمی‌برد.


تسنیم از زاهدان نوشت: فتنه‌های متعددی پیرامون سیستان و بلوچستان وجود دارد و باید به مردم و مسئولان این استان تبریک گفت که در سایه وحدت و همدلی همه توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند و امروز امنیتی مثال‌زدنی در سیستان و بلوچستان حاکم شده است.


فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به امیت مطلوب موجود در سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که در سایه امنیت مطلوب موجود در سیستان و بلوچستان، سرتاسر این استان آماده سرمایه‌گذارری است.


وی با اشاره به قیام عاشورا، بیان داشت: نگاه ما در ایران اسلامی، نگاه عاشورایی است و تا زمانی که این نگاه در کشور حاکم باشد، شکست‌ناپذیر خواهیم بود. رضایی افزود: امروز انقلاب اسلامی علاوه بر تامین امنیت ایران، برای تامین امنیت مردم مظلوم در جای جای دنیا حضور دارد و هر جا تکلیف باشد از سوریه گرفته تا یمن و عراق حضور پیدا می‌کند و همه دوستان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی اذعان دارند که عملکرد انقلاب اسلامی در تامین امنیت سوریه و دیگر کشورهای درگیر جنگ، بی‌نظیر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :