موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/101815 :کد

سازمان هواشناسی

آخرین وضعیت آب و هوای کشور

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت آب و هوای کشور

کارشناس سازمان هواشناسی از روند افزایش دما تا روز دوشنبه و روند کاهش دما تا پایان هفته بعد خبر داد.

 

کارشناس سازمان هواشناسی از روند افزایش دما تا روز دوشنبه و روند کاهش دما تا پایان هفته بعد خبر داد.
 
به گزارش تحلیل ایران، محمد اصغری در مصاحبه اختصاصی گفت: میانگین کشوری دما تا روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده افزایشی است اما از آن به بعد با شمالی شدن جریانات جوی، شاهد روند کاهش دما در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهیم بود.

وی افزود: در ایام تعطیلات محرم احتمال بارش در سواحل دریای خزر نیز وجود دارد.کارشناس هواشناسی اضافه کرد: دیروز بعد از ظهر در بخش های جنوبی کشور و شهرهای زاهدان، شهر بابک، بافت و نهبندان شاهد بارش بودیم و این روند امروز بعد ازظهر نیز ادامه دارد.

خبرنگار خبرگزاری صداوسیما نوشت: اصغری با بیان اینکه هوای امروز صبح در بیشتر مناطق کشور نسبتا آرام است ، گفت: بعد از ظهر امروز در کرمان، ارتفاعات هرمزگان،شرق استان فارس و جنوب سیستان و بلوچستان شاهد بارش باران،رگبار و رعد و برق توام با وزش باد خواهیم بود که احتمال آبگرفتگی در معابر نیز پیش بینی می شود.وی افزود: عصر امروز در مرز استان های تهران، البرز و مازندران نیز شاهد افزایش ابر و بارش خفیف خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی گفت : تهران در 24 ساعت آینده پدیده جوی خاصی نخواهد داشت.وی اضافه کرد: در بخش های غربی کشور و در کشور عراق احتمال افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و غبار در روزهای آینده وجود دارد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :