موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/101846 :کد

رژیم صهیونیستی

تلاویو درصدد ترور چهره های سرشناس فلسطینی است

  پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -تلاویو درصدد ترور چهره های سرشناس فلسطینی است

یک پایگاه خبری صهونیستی خبر داد که تلاویو سیاست ترور هدفمند چهره های سرشناس فلسطینی را در دست بررسی دارد.

یک پایگاه خبری صهونیستی خبر داد که تلاویو سیاست ترور هدفمند چهره های سرشناس فلسطینی را در دست بررسی دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران   پایگاه خبری فلسطین الیوم پایگاه ' والا ' پنج شنبه خبرداد: رهبران رژیم صهیونیستی (ارتش و دولت) در حال بررسی عملیات ترور هدفمند رهبران گروه های فلسطینی هستند که اقدام به شلیک موشک از نوار غزه می کنند.


وی تاکید کرد: یکی از گزینه های مطرح و در دست بررسی توسط رهبران این رژیم متوقف کردن حملات به اهداف مشخص در نوار غزه و ازسرگیری رویه ترور فردی است.


این پایگاه نوشت: براساس برنامه پیشنهادی نتانیاهو و آویگدور لیبرمن وزیر جنگ، سیاست فعلی ارتش صهیونیستی افزایش حملات نظامی در پاسخ به شلیک موشک از نوار غزه است.


این مطلب می افزاید: هنوز برای قضاوت درباره اثرگذاری این سیاست زود است، احتمال دارد در صورت کشته شدن اسراییلی ها دراثر شلیک موشک ها از نوار غزه ،اوضاع در نوار غزه از کنترل خارج و وضعیت امنیتی در این منطقه بدتر شود.


به نوشته این پایگاه خبر ، در سال گذشته 21 موشک از نوار غزه به سمت مناطق تحت سیطره رژیم صهیونیستی شلیک شده است ودر سال جاری نیز تاکنون 15 موشک ازاین مناطق شلیک شده است.


ایرنا نوشت: پایگاه صهیونیستی والا افزود: تلاویو حماس را مسوول این حملات می داند زیرا این گروه کنترل نوار غزه را برعهده دارد، ازاین رو تلاویو تلاش کرده در حملات خود تاسیسات زیربنایی و پایگاه های آموزشی گروههای فلسطینی را هدف حمله قرار دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :