موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/101914 :کد

مشکل فعالسازی قفل آیفون

مشکل قفل گریبان صاحبان آیفون ۷ را گرفت

  جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۴
تعداد بازدید : ۴۷۳   
 تحلیل ایران -مشکل قفل گریبان صاحبان آیفون ۷ را گرفت

مدت زیادی از رونمایی جدیدترین آیفون های شرکت اپل نمی گذرد اما ظاهراً هنوز هم مشکلات ریز و درشت این گوشی ها در بخش های مختلف به چشم می خورد.

مدت زیادی از رونمایی جدیدترین آیفون های شرکت اپل نمی گذرد اما ظاهراً هنوز هم مشکلات ریز و درشت این گوشی ها در بخش های مختلف به چشم می خورد.

 

به گزارش تحلیل ایران، اخیراً گزارشات جدیدی در مورد مشکل Activation Lock یا فعالسازی قفل آیفون 7 و حتی آیفون 6 اس/ 6 اس پلاس در توییتر منتشر شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

این مشکل هنگامی که سری اسمارت فون های آیفون 7 را برای اولین بار روشن می کنید اتفاق می افتد. یا در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس، بازگردانی گوشی ها به تنظیمات کارخانه ای باعث بروز این مشکل می شود.


در هر دوی این موارد کاربران در نهایت مجبور می شوند آیفون های خود را با اپل آیدی و آدرس ایمیلی که متعلق به خودشان نیست قفل کنند. آنها در واقع موفق می شوند که گوشی های خود را قفل کنند اما دیگر نمی توانند وارد آن شوند و مراحل را ادامه دهند.


تابناک نوشت : خوشبختانه تیم پشتیبانی اپل اعلام کرده که از این مشکل با خبر است و هم اکنون به دنبال راه حلی برای رفع آن می گردد. در صورت بروز چنین مشکلی، بهترین راه تماس با تیم پشتیبانی اپل و یا مراجعه به نزدیک ترین اپل استور است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :