موضوعات ‌مرتبط: فناوری حوادث

a/101922 :کد

آتش سوزی در هواپیما

انفجار گلکسی نوت ۷ جدید سامسونگ در هواپیما

  جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۸
تعداد بازدید : ۴۹۴   
 تحلیل ایران -انفجار گلکسی نوت ۷ جدید سامسونگ در هواپیما

بعد از رسوایی باتری های معیوب گوشی های گلکسی نوت ۷ سامسونگ، انتظار همه این بود که گوشی های جایگزین شده سالم و بی عیب باشند.

بعد از رسوایی باتری های معیوب گوشی های گلکسی نوت 7 سامسونگ، انتظار همه این بود که گوشی های جایگزین شده سالم و بی عیب باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران، اما به نظر می رسد توقع بی جایی داریم! چرا که بسیاری از صاحبان مدل های جایگزین شده نوت 7 سامسونگ نیز از داغ شدن بیش از حد باتری گوشی های خود گله مند هستند. از این بدتر، گزارشی تازه حاکی از انفجار یک دستگاه نوت 7 سامسونگ در حال پرواز در هواپیما است.

 

براساس این گزارش، آقای برایان گرین چندی پیش و پس از فراخوان سامسونگ، گلکسی نوت 7 خود را به اپراتور موبایل AT&T تحویل داد و یک مدل سالم را تحویل گرفت. آقای گرین گفته مطمئن است گوشی جدید او از نوعی بوده که سامسونگ به عنوان گوشی های سالم عرضه کرده، چرا که دارای برچسب سبز رنگ اطمینان از عدم انفجار باتری بوده است. همچنین، جعبه ای که گوشی جدید در آن قرار داشته نیز حاکی از جدید و سالم بودن آن بوده است.


آقای گرین مدعی است که حین مدتی که در این هواپیمای متعلق به خطوط هوایی SouthWest بوده، گوشی خود را به شارژر متصل نکرده بوده و حتی آن را بنابر درخواست کادر پرواز، خاموش کرده بوده است. اما دقایقی پس از قراردادن گوشی در جیب خود، متوجه شد که دود از گوشی برخواسته و به سرعت آن را از جیب اش خارج کرده و به طرفی پرتاب می کند. خوشبختانه، در این لحظه هواپیما هنوز در باند فرودگاه بوده و مهمانداران موفق می شوند تا مسافران را به سرعت از هواپیما خارج کنند.


سامسونگ در واکنش به این خبر گفته تا وقتی این گوشی را دریافت نکرده نمی تواند تایید کند که گوشی های جدید اش نیز همان مشکل قبلی را دارا هستند.

 

تابناک نوشت: این گوشی در حال حاضر نزد سازمان آتش نشانی منطقه قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :