موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/101979 :کد

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران

تاکید بر تجارت مدرن میان ایران و پاکستان

  جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -تاکید بر تجارت مدرن میان ایران و پاکستان

سرکنسول جمهوری اسلام ایران درکویته پاکستان در ملاقات جمعی از تجار پاکستان، برضرورت تبدیل تجارت فیما بین از شیوه های سنتی به مدرن با توجه به ایجاد کانال های بانکی بین دو کشور در آینده نزدیک، تاکید کرد.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کویته پاکستان در ملاقات جمعی از تجار پاکستان، برضرورت تبدیل تجارت فیما بین از شیوه های سنتی به مدرن با توجه به ایجاد کانال های بانکی بین دو کشور در آینده نزدیک، تاکید کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، 15 نفر از تاجران مستقل ایالت بلوچستان و عضو انجمن های واردکننده کالاهای خشکبار از ایران، روز گذشته (پنجشنبه) در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کویته، با محمد رفیعی سرکنسول ایران ملاقات کردند.

 

رفیعی در این دیدار ضمن تشریح اقدامات نمایندگی ایران برای کمک به تحقق تجارت پنج میلیارد دلاری مورد تاکید و توافق سران ایران و پاکستان، بر ضرورت تبدیل تجارت میان دو همسایه از شیوه های سنتی به شیوه های مدرن با توجه به ایجاد روابط بانکی در آینده نزدیک، تاکید کرد.


در این دیدار هیات تاجران مستقل ایالت بلوچستان درباره مسائل مربوط به اخذ روادید و مسائل مربوط به تجارت مرزی، با سرکنسول کشورما گفت و گو و تبادل نظر کردند.قرار شد یک کمیته کاری برای رسیدگی به مسائل مطرح شده در این نشست با همکاری نمایندگی ایران تشکیل شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :