موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزشی

a/102097 :کد

توکلی :

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید نمی شود

  شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید نمی شود

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و دانشگاه های علوم پزشكی ۲۳۱ هزار و ۳۶۵ داوطلب داوطلب ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و دانشگاه های علوم پزشكی 231 هزار و 365 داوطلب داوطلب ثبت نام کرده اند.

 
به گزارش تحلیل ایران، حسین توکلی در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: امروز شنبه 17 مهر، آخرین مهلت ثبت نام کنندگان برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و دانشگاه های علوم پزشکی خواهد بود.وی افزود: 112 هزار و 687 داوطلب برای شرکت در سومین آزمون استخدامی و 118 هزار و 678 داوطلب نیز برای شرکت در آزمون استخدامی 68 دانشگاه از مجموع دانشگاه های علوم پزشکی ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور خاطرنشان کرد: این آزمون روز 21 آبان ماه برگزار خواهد شد.توکلی با اشاره به آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهارکرد: ثبت نام در این آزمون از فردا یکشنبه 18 مهر آغاز خواهد شد و داوطلبان تا روز 24 مهر ماه برای ثبت نام مهلت خواهند داشت.وی تاکید کرد: مهلت این آزمون نیز تمدید نخواهد شد و داوطلبان علاقه مند باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :