موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102180 :کد

سید حسن نصرالله:

ریاض، عمداً مرتکب قتل عام صنعا شد

  شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۸
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -ریاض، عمداً مرتکب قتل عام صنعا شد

دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن محکوم‌کردن جنایت آل‌سعود در بمباران مجلس ترحیم در صنعاء و به شهادت رساندن شماری از شهروندان یمنی برای مجروحان این حادثه شفای عاجل آرزو کرد.

 

دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن محکوم‌کردن جنایت آل‌سعود در بمباران مجلس ترحیم در صنعاء و به شهادت رساندن شماری از شهروندان یمنی برای مجروحان این حادثه شفای عاجل آرزو کرد و گفت: ارتکاب چنین جنایتی از آل‌سعود دور از انتظار نیست.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد: این جنایت هولناک که عربستان امروز در صنعاء مرتکب شد بسیاری از قدرت‌های جهان را رسوا خواهد کرد.


سید حسن نصرالله همچنین تصریح کرد: ملت یمن با صبر و بردباری و فداکاری‌های خود حتماً بر دشمنان متجاوز پیروز خواهد شد.وی افزود: سیاستهای آمریکا و پروژه صهیونیستی از جمله مصادیق اصلی فساد است که باید با آن مبارزه کنیم.


تسنیم نوشت: دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: پول عربستان و تصمیمگیری سیاسی و نفت و تمام طرحها در منطقه در خدمت آمریکاست. وی اظهار داشت: بدترین منکری که ما باید در اولویتهای مبارزات خودمان قرار بدهیم، مبارزه با رژیم صهیونیستی است که سرزمین ومنابع ما را تحت اشغال خود در آورده و به کشتار و هتک حرمت ما می پردازد و این اولویت مقاومت است.


نصرالله گفت: اسرائیل ام الفساد است و کسانی که با فساد مبارزه می‌کنند اما با اسرائیل نی جنگند مانند کسانی هستند که با کودکان مبارزه می کنند و با مادر آنها کاری ندارد، آری اسرائیل مادر فساد است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :