موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/102197 :کد

مایکروسافت

Paint مایکروسافت با بازطراحی کامل در ویندوز ۱۰ معرفی خواهد شد

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -Paint مایکروسافت با بازطراحی کامل در ویندوز ۱۰ معرفی خواهد شد

مایکروسافت به تدریج سعی دارد ویندوز ۱۰ را به ویژگی هایی منحصر بفرد تجهیز کند.

مایکروسافت به تدریج سعی دارد ویندوز 10 را به ویژگی هایی منحصر بفرد تجهیز کند.

 

 به گزارش تحلیل ایران در همین راستا نیز قصد دارد نسخه بازطراحی شده ابزار Paint را برای ویندوز 10 معرفی کند. باید اذعان کرد که این کمپانی نرم افزاری مدتهاست تغییری در ابزار Paint خود ایجاد نکرده است، اما بر اساس شواهد این اپلیکیشن بطور کلی دگرگون خواهد شد.


یکی از کاربران توییتر، WalkingCat، به ویدیویی از نمایش ویژگی های جدید این اپلیکیشن دست یافته است که بطور وضوح ویژه ویندوز 10 طراحی شده است.

 

در این ویدیو ذکر می شود که اپلیکیشن Paint Preview تمام ویژگی های آشنای نسخه معمول Paint را داراست،  اما این نسخه از تصاویر 3D نیز پشتیبانی خواهد کرد که می تواند همراه بسیار مناسب و کاربردی برای هولولنز باشد.


کاربران Paint Preview با استفاده از این قابلیت قادر خواهند بود مطالب سه بعدی طراحی و تولید کنند. مایکروسافت ابزار هنری متعددی را در اختیار هنرمندان قرار می دهد که می توان به انواع قلم ها که مستقیماً بر روی عناوین سه بعدی کاربرد دارند اشاره کرد.


این ابزار به خوبی از طریق قلم گجت ها و یا لمس قابل کنترل و استفاده هستند و از رابط کاربری که می تواند مدل های سه بعدی، تصاویر دو بعدی، استیکرها و ابزار عمومی برای محتوای سه بعدی را با هم تلفیق کند برخوردار است.


این نخستین باری نیست که شواهدی از تمایل مایکروسافت به ایجاد تغییرات در نسخه ویندوز 10 ابزار Paint به گوش می رسد. در ماه می نیز تعدادی اسکرین شات منتشر شد که به همین موضوع اشاره داشت. مایکروسافت در حال حاضر مشغول تست نسخه آلفای این اپلیکیشن است و به نظر می رسد که به زودی نیز آماده انتشار باشد.


این ویدیو در خصوص تغییرات اپلیکیشن Paint کمی پس از اعلام خبر مربوط به رویداد 5 آبان مایکروسافت در نیویورک منشر شده است. انتظار می رود که مایکروسافت در این رویداد از دستگاه سرفیسی جدیدی رونمایی کند که احتمالا یک کامپیوتر رومیزی خواهد بود.


منابع آگاه اظهار می کنند که این محصول جدید مایکروسافت با کلی ایده های نوآورانه همراه خواهد بود. گفته می شود مایکروسافت بر بهبود جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول تمرکز خواهد داشت که

 

تابناک نوشت: استفاده از قلم استایلوس، تاچ و مواردی دیگر را شامل خواهد شد. اپلیکیشن جدید Paint نیز در این محصول جدید معرفی خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :