موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102220 :کد

امریکا و روسیه

مسکو از نفوذ خود برای ادامه مذاکرات دمشق با آمریکا استفاده کند

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۷
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -مسکو از نفوذ خود برای ادامه مذاکرات دمشق با آمریکا استفاده کند

وزیر امور خارجه آلمان گفت، روسیه باید دولت دمشق را در خصوص ادامه مذاکرات با آمریکا به منظور حل مناقشات تحت فشار قرار دهد.

وزیر امور خارجه آلمان گفت، روسیه باید دولت دمشق را در خصوص ادامه مذاکرات با آمریکا به منظور حل مناقشات تحت فشار قرار دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، فرانک والتر اشتاین‌مایر، رییس دستگاه دیپلماسی آلمان اظهار کرد: روسیه باید علیه دولت بشار اسد، رییس‌جمهوری سوریه اعمال فشار کند تا از این طریق مذاکرات دمشق با واشنگتن به منظور پایان دادن به بحران در سوریه از سر گرفته شود.


براساس گزارش روزنامه بیلد آلمان، اشتاین‌مایر تصریح کرد: روسیه که از دولت سوریه حمایت می‌کند، باید از نفوذ خود به منظور دسترسی به کمک‌های بشردوستانه در این کشور جنگ‌زده نیز بهره گیرد.


وی در ادامه تأکید کرد: بازیگران محلی باید بر شبه‌نظامیان فعال در حلب اعمال فشار کنند.


ایسنا نوشت: این دیپلمات آلمانی تصریح کرد با توجه به فقدان آتش‌بس در سوریه، امکان سازش‌گری در این کشور تنها می‌تواند بر مبنای تضمین‌های محدودی ادامه پیدا کند که توسط جناح‌های درگیری‌ها ارائه می‌شود.


اشتاین‌مایر گفت: لازم است دسترسی امنی برای صلیب سرخ، هلال احمر و سازمان‌های بین‌المللی بشردوستانه به مناطق درگیری‌ها در حلب فراهم شود تا افراد حاضر در این مناطق بتوانند کمک‌های لازم را دریافت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :