موضوعات ‌مرتبط: ورزشی وزنه برداری

a/102222 :کد

مرادی:

اساسنامه وزنه‌ برداری مورد تایید IWF است

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۰۶:۵۸
تعداد بازدید : ۴۱۷   
 تحلیل ایران -اساسنامه وزنه‌ برداری مورد تایید IWF است

رییس فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید، اساس‌نامه این فدراسیون مورد تایید فدراسیون جهانی است و می‌توان موضوع نامه IOC را با گفت و گو و تعامل حل کرد.

 

رییس فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید، اساس‌نامه این فدراسیون مورد تایید فدراسیون جهانی است و می‌توان موضوع نامه IOC را با گفت و گو و تعامل حل کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی مرادی در گفت و گو با ایسنا درباره تایید اساس‌نامه فدراسیون وزنه‌برداری ایران توسط فدراسیون جهانی بیان کرد: بعد از هر انتخابات، فدراسیون بین‌المللی برای اصلاح اساس‌نامه  و معرفی نفرات نامه می‌نویسد و این کار بعد از انتخابات فدراسیون انجام شده است. اکنون نیز فدراسیون جهانی (IWF) دیگر در این مورد نامه‌ای برای ما ارسال نکرده است.


 او ادامه داد: البته اینکه رییس کمیته ملی المپیک با ارسال نامه خواسته انتخابات به تعویق بیفتد، فکر می‌کنم مغایر با چیزی است که کمیته بین المللی المپیک خواسته است. زیرا IOCخواسته که اساسنامه فدراسیون مطابق خواسته فدراسیون‌های بین المللی اصلاح شود.


مرادی هم چنین گفت: فکر می‌کنم کمیته ملی المپیک به شکل منطقی و تعاملی می‌تواند موضوع را حل  و فصل کند . اگر اساسنامه فدراسیونی باید اصلاح شود، می‌توان به IOC گفت پس از اصلاح به مرور اعلام می‌شود  و اگر نیازی به این کار نیست هم آن را اعلام کنند. واقعاً این ماجرا برای خود من سوال ایجاد کرده که آیا دوستان آشنا به مسائل بین‌المللی نیستند یا راهنمایی و مشاوره‌هایی که می‌شوند، منجر به ایجاد این سوتفاهم مضاعف شده است؟


در هر حال امیدوارم بخاطر منافع ملی دوستان تعاملات بیشتری با ارگان‌های داخلی بر قرار کنند و زمینه‌ای برای سوتفاهم با ارگان‌های بین المللی از جمله IOC ایجاد نکنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :